Icon Loft - minimalistyczny system przeszkleń do zastosowania wewnętrznego

System szklanych ścian w metalowych ramach Icon Loft to odpowiedź na aktualnie panujące trendy w projektowaniu wnętrz i architekturze. Icon Loft to mimalistyczny design i najwyższa jakość wykonania.

System stalowych ram produkowany jest ze starannie wybranego, najwyższej jakości materiału. Stalowe ramy są malowane w technologi lakierowania proszkowego. Do wykończenia konstrukcji można zastosować szeroki wybór wysokiej jakości szkła.

System przeszkleń w stalowych ramach znajduje zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych jak restauracje, hotele czy sklepy, oraz w prywatnych inwestycjach mieszkaniowych. Każdy projekt w systemie Icon Loft jest ma indywidualny charakter i jest realizowany na zamówienie.

 

Konstrukcja

Nasze konstrukcje bazują na trzech wariantach technicznych wykonanych ze stali. Do produkcji systemu Icon Loft stosujemu precyzyjne profile o najniższej możliwej technologicznie wysokości 30mm, co pozwala na zachowanie minimalistycznego designu projektowanych szkleń.

Lakierowanie

Konstrukcje ścianek i drzwi w systemie Icon Loft są malowane w pełnej palecie RAL w technologii lakierowania proszkowego. Powierzchnie stalowe są przygotowane do lakierowania w nowoczenej kąpieli ultradźwiękowej co gwarantuje najwyższą trwałość i estetykę powłoki lakierniczej.

Szklenie

Dostępne są różne warianty szkleń stosowanych w naszych drzwiach i ściankach wewnętrznych:

 • szkło bezpieczne klejone
 • szkło hartowane
 • szkła kolorowe
 • szkła satynowane, matowe
 • szkła zbrojone
 • szkło zespolone o podwyższonej izolacji akustycznej
 • szkło zespolone o podwyższonej izolacji termicznej
 • wypełnienie blachą lakierowaną proszkowo

Drzwi, okna

Każda konstrukcja ścianki działowej ze stali może być wyposażona w otwierane elementy takie jak :

 • okna wewnętrzne
 • drzwi

Każde z otworów może być wyposażone w system:

 • uchylny
 • rozwieralny
 • przesuwny

Wycen dokonujemy na podstawie orientacyjnych wymiarów podanych przez klienta. Po podpisaniu umowy lub zleceniu, po wcześniejszych ustaleniach dotyczących terminu, dokonujemy pomiarów na miejscu u klienta jeśli jest taka konieczność.

Jesteśmy w stanie wysłać nasze szklenia do większości krajów świata. Świadczymy usługi montażu na terenie całej Unii Europejskiej za pomocą własnych ekip montażowych lub we współpracy z autoryzowanymi ekipami zewnętrznymi i dystrybutorami naszych produktów.

Czas realizacji zamówienia zależy od jego wielkości oraz aktualnego obłożenia linii produkcyjnej. Czas produkcji zamówienia wynosi zazwyczaj 2 tygodnie od momentu zatwierdzenia dokumentacji produkcyjnej przez klienta.

Czas realizacji zamówienia z montażem jest zależnu od obłożenia ekip montażowych oraz zaplanowanych wcześniej zamówień.

Przy planowanych z wyprzedzeniem harmonogramach prac istenieje możliwość rezerwacji terminu montażu.

Materiały i komponenty

Nasze ścianki szklane produkowane są z najwyższej jakości materiałów pochodzenia europejskiego. Nie wykorzystujemy do produkcji stali sprowadzanej z Azji. Do produkcji szkleń wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty sprawdzonych producentów lub jak np. w przypadku systemów jezdnych wykonujemy je u nas w fabryce. Wykwalifikowani specjaliści w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami gwarantują najwyższą jakość wykonania.

Nowoczesne narzędzia

Produkcja systemu Icon Loft odbywa się w nowoczesnej fabryce z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie procesów. Wszystkie procesy związane z produkcją systemu Icon Loft wykonujemy w naszej fabryce, dzięki temu osobiście kontrolujemy jakość produkowanych przez nas produktów na każdym etapie realizacji zamówienia.

Dożywotnia gwarancja

Zgodnie z obowiązującym prawem na wszystkie nasze produkty obowiązuje zgodna z przepisami gwarancja. Dodatkowo w rzadkich przypadkach awarii lub usterek oferujemy dożywotnie wsparcie i serwis naszych produktów.

 


Projektowane na wymiar

Wszystkie ściany szklane Icon Loft projektowane są na wymiar, dzięki czemu pozostają w 100% dopasowane do potrzeb Twojego wnętrza.

Wsparcie

Nasi projektanci poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces zamówienia. Doradzą w podjęciu decyzji dotyczących najlepszego rozwiązania technicznego, rodzaju szklenia i koloru ram.

Najwyższa jakość

Szklenia Icon Loft produkowane są  z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jak np. wykrawarka laserowa przez wykwalifikowany zespół co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Dostawa i montaż

Nasz doświadczony zespół świadczy usługi dostawy i montażu szkleń w całej Polsce i Europie.

Nasze realizacje szklanych ścian i drzwi Icon Loft

Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie zdjęcia z naszych realizacji. Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje system Icon Loft.


Co zrobić aby otrzymać ofertę ?


Aby otrzymać ofertę z wyceną interesującego Cię szklenia – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub napisz do nas maila. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić!

Aby szybko przetworzyć Twoje zapytanie, potrzebujemy do wyceny kilku ważnych informacji :

 1. Orientacyjne wymiar szklenia – wystarczą do oferty (nie martw się, dokładne wymiary do produkcji uzyskamy na pomiarach u Ciebie)
 2. Czy chcesz zbudować ściankę aby oddzielić pomieszczenie, czy może mają się w niej zawierać drzwi ?
 3. Jeżeli potrzebujesz drzwi – zdecyduj czy chcesz drzwi przesuwne czy klasyczne – jeśli nie – pomiń ten punkt.
 4. Kolor szklenia
 5. Miejsce montażu
 6. Orientacyjny, istotny dla Ciebie termin montażu (nie zawsze będziemy w stanie zaproponować Ci dokładnie taki termin, ale dołożymy starań aby optymalnie zaplanować produkcję Twojego zlecenia)

Mam już wycenę szklenia - co dalej ?


Jeżeli jesteś już poinformowany o koszcie Twojego projektu i jesteś zainteresowany naszą ofertą, czekają Cię kolejne kroki.

 

 1. Wpłata zaliczki – na podstawie faktury VAT proforma, wpłacasz zaliczkę w ustalonej z nami wysokości.
 2. Pomiar szklenia, konsultacje technologiczne – mierzymy i proponujemy Ci optymalne rozwiązania technologiczne do Twoich potrzeb
 3. Projekt – przygotowujemy dokumentację Twojej ściany Icon Loft.
 4. Akceptacja projektu – zatwierdzasz projekt, a my zlecamy go następnie do produkcji.
 5. Transport i montaż – jeżeli wybrałeś ten wariant, czekasz cierpliwie na naszą ekipę, która szybko i sprawnie montuje szklane ściany i drzwi w miejscu realizacji.
 6. Płatność pozostałęj należności.
 7. Radość z Twojej nowej ścianki Icon Loft.

Poszukujemy partnerów biznesowych !

Prowadzisz firmę projektową, budowlaną lub wykończeniową?  Montujesz okna, drzwi lub meble ?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz rozwinąć swój biznes wprowadzając do swojej oferty nowoczesny, zyskujący coraz większą popularność w Polsce i Europie produkt – skontaktuj się z nami.

Oferujemy współpracę na warunkach agencyjnych firmom, które chcą prowadzić samodzielną sprzedaż i montaż szklanych ścian i drzwi Icon Loft.

Aby poznać więcej szczegółów i omówić możliwośći współpracy – napisz do nas, odpowiemy na pewno.


Skontaktuj się z nami

Poznajmy się lepiej - napisz do nas !

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości