Budka telefoniczna do biura Mindcab

Zwiększ efektywność pracy swoich pracowników, zapewniając im możliwość do prowadzenia rozmów telefonicznych w sposób niezakłucający pracy pozostałych pracowników biura. Budka telefoniczna do biura daje możliwość prowadzenia rozmów i pracy w ciszy i spokoju, co wyraźnie poprawia skupienie i efektywność pracy. Stwórz idealne warunki do pracy dla Twoich pracowników i postaw w biurze budkę telefoniczną.

budka telefoniczna do biura office phone booth akustyczna budka budka do biura budka akustyczna budka open space office phone booth accoustic booth


Zalety budki telefonicznej Mindcab

zapewnia komfort pracy w biurach typu open-space

umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych bez zakłócania pracy biura

gwarantuje prywatność prowadzonych rozmów

zwiększa wydajność poprzez poprawę skupieniabudka telefoniczna do biura office phone booth akustyczna budka budka do biura budka akustyczna budka open space office phone booth accoustic booth

Budka jednoosobowa Mindbox

jednosobowa budka do pracy na stojąco w cenie od:
9900 zł cena netto z dostawą na terenie Polski

pakiet Connect

dodatkowe wyposażenie budki w gniazdka elektryczne oraz Ethernet
800 zł cena netto
ZAMÓW BUDKĘPOBIERZ KATALOG
budka telefoniczna do biura Mindcab Icon Concept Design

Budka dwuosobowa Mindbox

dwuosobowa budka do pracy na siedząco w cenie od:
12800 zł cena netto z dostawą na terenie Polski

pakiet Connect

dodatkowe wyposażenie budki w gniazdka elektryczne oraz Ethernet
800 zł cena netto
ZAMÓW BUDKĘPOBIERZ KATALOG

Strefa architekta


Popularne pytania

Nasza budka telefoniczna to dźwiękoszczelne pomieszczenie redukujece hałas z wnętrza o około 28 decybeli.

Nasza budka telefoniczna do biura posiada kabel zasilający, który wystarczy wpiąć do siecii. Zarówno wentylacja jak i oświetlenie jest zasilane za pomocą tego samego kabla.

Nasza budka telefoniczna do biur jest dostępna do obejrzenia w salonach sprzedaży naszych partnerów. Aktualna lista współpracujących z nami sklepów znajduje się tutaj.

Istnieje możliwość wysyłki budki telefonicznej poza granice kraju. Szczegóły, koszty oraz sprawy związane z taką operacją ustalane są indywidualnie.

Możesz cieszyć się wolnym od ryzyka 60-dniowy okresem próbnym. Jeżeli w ciągu 60 dni po zakupie uznasz, że budka nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, wystarczy, że dasz nam znać a zajmiemy się zwrotem środków oraz logistyką demontażu i odbioru budki z Twojej firmy. Prosimy pamiętać, że 60-dniowy test bez ryzyka dotyczy tylko pierwszego zakupu kabiny telefonicznej.

Budka Mindcab jest wyposażona w system wentylacji, uruchamiany czujnikiem ruchu. Oznacza to, że podczas korzystania z budki będziesz miał zapewnioną nie tylko prywatność, ale i dopływ świeżego powietrza.

Drzwi budki są wyposażone w atestowane, hartowane szkło 3.3.2 SILENCE o grubości ponad 6mm. Szkło SILENCE jest szkłem o wysokich parametrach izolacji akustycznej. Szkło stosowane w budkach jest szkłem laminowanym i hartowanym, co oznacza, że szkło jest bezpieczne – jest odporne na uderzenia, a po zbiciu pęka na nieostre kawałki zatrzymujące się na folii – podobnie jak w szybach samochodowych.

Na specjalne zamówienie możesz skonfigurować swoją budkę od A do Z. Pod zakres konfiguracji podlegają: szkło, kolor tapicerek, kolor elementów stalowych. Budki na specjalne zamówienie wyceniane są indywidualnie. Na specjalne zamówienie możemy także obrandować Twoje budki np. logiem Twojej firmy.

Budkę możesz w łatwy sposób przestawić za pomocą zwykłego wózka paletowego.

Nasza dźwiękoszczelna budka telefoniczna jest kompatybilna z Wifi, więc tak długo, jak długo masz zainstalowane WiFi w swoim miejscu pracy, budka będzie działać dobrze dla Ciebie. Biurowa budka telefoniczna nie będzie miała żadnego wpływu na Twój sygnał – jakość zasięgu, której doświadczysz wewnątrz budki, będzie dokładnie taka sama, jak jakość, której doświadczysz na zewnątrz.

Blat roboczy ma kształ trójkąta i doskonale zmieści notatnik, laptop, kawę lub książkę. Blat ma kształt trójkąta równoramiennego o ramionach długości 45cm.

Darmowa dostawa to promocja obowiązująca na terenie całej Polski. Jej zakres jest tak prosty jak nazwa – w cenie zakupu budki otrzymujesz dostawę na miejsce docelowe – do Twojego miasta, budynku, biura. Darmowa dostawa objęta jest pewnymi zastrzeżeniami – wymaga ona możliwości dostawy na wózku paletowym – co oznacza konieczności dostępu do windy, która daje możliwość przewiezienia budki. Przed zakupem zapoznaj się z dokładnymi warunkami sprzedaży – tutaj.

Kabel zasilający ma 2.5m długości.

Nasze budki objęte są 2 letnią gwarancją, której dokładne warunki możesz przeczytać tutaj.

Wszelkie wady należy komunikować nam zgodnie z Warunkami Sprzedaży i Gwarancją. W przypadku napraw gwrancyjnych oraz pogwarancyjnych otrzymasz od naszej firmy wsparcie. W przypadku napraw nieobjętych gwarancjom, przed podjęciem działań z naszej strony otrzymasz kosztorys naprawy i dopiero po jego zatwierdzeniu zabierzemy się do pracy.

Budka telefoniczna do biura, przeznaczona do pracy stojącej nie jest wyposażona w krzesło. Budka do pracy siedzącej posiada specjalną zintegrowaną ławkę.

Montaż budki przeprowadzony przez naszych specjalistów trwa około 60 min.