Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju wymaga stosowania specjalnych środków bezpieczeństwa. Na różnego typu zakażenia, nie tylko koronawirusem, narażeni są przede wszystkim pracownicy sklepów, stacji benzynowych oraz aptek. Farmaceuci na co dzień mają styczność z chorymi, więc zapewnienie im dodatkowej ochrony jest niezwykle ważne. Szybka ochronna do apteki to doskonałe rozwiązanie, które będzie stanowić dodatkową barierę przed wirusami i drobnoustrojami. Nie tylko w czasie pandemii.

Wolnostojąca szyba ochronna do apteki

Marka Icon Concept wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, stworzyła specjalną nadstawkę ochronną na kontuar sklepowy. Produkt Icon Concept dostarczany jest gotowy do użytku. Wystarczy postawić naszą konstrukcję na ladzie. Szybki ochronne do apteki mają wymiary 90 na 100 cm, posiadają w dolnej części otwór, dzięki któremu bez problemu możesz wydać towar klientowi. Sprawdzą się nie tylko w aptekach, ale także sklepach spożywczych, minimarketach czy osiedlowych delikatesach. 

Szyba ochronna do apteki posiada naklejkę informacyjną z prośbą o zachowanie odpowiedniej odległości. Taka bariera pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa zarówno pracujących farmaceutów, jak i klientów apteki.

Szybka ochronna do apteki – konstrukcja z możliwością łączenia

W Icon Concept do produkcji naszych szybek ochronnych do aptek oraz sklepów używamy najwyższej jakości materiałów. Szkielet barierki wykonany jest ze stali malowanej proszkowo, co gwarantuje nie tylko wyjątkową estetykę produktu, ale także trwałość i funkcjonalność. Tworzywo PCV posiada wysoki współczynnik przezroczystości, co przekłada się na komfort i wygodę pracy. Warto także wspomnieć o możliwości łączenia konstrukcji ze sobą. W ten prosty sposób możesz uzyskać barierę ochronną o dowolnym, wygodnym dla Ciebie i Twojej firmy rozmiarze. Dodatkowe otwory montażowe pozwalają na zamocowanie na stałe konstrukcji do blatu lub ścian. To bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w aptekach, sklepach, na poczcie czy urzędzie.

Szybka ochronna do apteki – inne zastosowania

Bariery ochronne mogą być stosowane przez cały rok, bez względu na stan epidemii. Dodatkowo powierzchnię pleksi można wykorzystać na umieszczenie na niej reklamy lub ważnych dla klientów informacji np. odnoście godzin pracy apteki lub planowanych przestojów.

Jeśli zastanawiasz się nad dodatkowym zabezpieczeniem stanowisk kasowych, szybka ochronna do apteki będzie doskonałym wyborem. Jeżeli jesteś przedstawicielem placówki medycznej, szpitala lub przychodni wyślij do nas zapytanie. W miarę naszych możliwości staramy się przekazywać szybki ochronne organizacjom medycznym w cenie kosztów produkcji lub za darmo. 

Zapraszamy do kontaktu.