Nowoczesna fabryka mebli we Wrocławiu

Icon Concept Design jest marką Przedsiębiorstwa Vonart z Wrocławia. Taka zależność od dużej firmy owocuje dostępem do nowoczesnego zaplecza przedsiębiorstwa zlokalizowanego we Wrocławiu. Fabryka Icon Concept Design zlokalizowana na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego przy ul. Fabrycznej 10 pod jednym dachem mieści produkcję metalową i stolarską firmy.

Icon Concept projektuje, prodkuje i dostarcza zarówno meble na wymiar jak i gotowe meble systemowe. Dostęp do fabryki, należącej do Przedsiębiorstwa Vonart, którego jesteśmy częścią umożliwia nam produkcję na masową skalę. Kontrolujemy jakość naszych mebli na każdym etapie procesu produkcji. W naszej ofercie znajdą Państwo: estetyczne i funkcjonalne meble handlowo-usługowe, wysokiej jakości meble biurowe, hotelowe i restauracyjne. Nasi  projektanci wykonają dla Państwa projekt mebli, pomogą w doborze kolorystyki oraz zastosowanych materiałów, zapewniając Państwu optymalne rozwiązania.

50 osób

zatrudniamy

2000m2

powierzchni produkcyjnej

27 lat

doświadczenia

100%

satysfakcji

MATERIAŁY

Dowiedz się z jak szerokiego wachlarza materiałów możesz wybierać realizując projekt z Icon Concept.

TECHNOLOGIA

Sprawdź jakie procesy i narzędzia wykorzystujemy w produkcji naszych produktów.

WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI

Od lakierowania proszkowego przez hydrotransfer po powierzchnie galwaniczne. Dowiedz się jakie są możliwości wykończenia powierzchni Twojego projektu.

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

Dowiedz się w czym mogą Ci pomóc nasi projektanci i architekci i jak to wpłynie na przyspieszenie wdrożenia Twojego projektu do produkcji w Icon Concept.

WSPÓŁPRACA

Aktualnie poszukujemy firm i biur projektowych zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji naszych produktów. Dowiedz się więcej!