Meble z kolekcji Fusion dostępne w sprzedaży już za:

000 dni 00 godzin 00 minut 00 sekund


wszystkie meble dostępne będą na stronie iconloft.pl


Zaprojektowane aby cieszyć

Klekcja Fusion została zaprojektowana przez Annę Pawlus – architektę stojącą za projektem i relizacją restauracji Fuzja. Linia mebli powstała na potrzeby realizacji projektu znalazła szersze uznanie i zostala wdrożona do seryjnej produkcji.

Kolekcja mebli Fusion to połączenie klasycznego designu z nowoczesną technologią produkcyjną. Meble zaprojektowano w sposób łączący wytrzymałość i długowieczność stali ze stylistyką klasycznych mebli użyteczności publicznej.

Linia mebli Fusion składa się z kilku rodzajów mebli: krzesła, fotela, stołu w dwóch rozmiarach, hokera barowego, ławki i małego stolika/podnóżka. W kolekcji 2018 meble dostępne są w trzech kolorach: antracytowym, zielonym i różowym.


Najwyższa jakość.

Linia mebli ogorodwych Fusion jest przeznaczona i dostosowana do długoletniego użytkowania na zewnątrz. Wykonane z wysokiej jakości stali meble pokryte są specjalną powłoką zabezpieczającą ich powierzchnię przed niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi jak promieniowanie słoneczne lub czy wilgoć.

Wszystkie produkty z linii Fusion są lakierowane proszkowo w trzech kolorach, oraz na zamówienie w palecie RAL.

Meble Icon Concept Fusion objęte są 24 miesięczną gwarancją obejmującą wady powłoki lakierniczej.


Zdjęcia kolekcji Icon Concept Fusion


Kompletna kolekcja Icon Concept Fusion

Icon Concept Fusion

Krzesło
PLN849szt
  • Cena zawiera podatek VAT23% w wysokości 158.75zł

Krzesło ogrodowe z kolekcji Icon Concept Fusion. Zaprojektowane w 2018 roku przez Annę Pawlus. Wyprodukowane przez Icon Concept Design. Dostępne w trzech kolorach oraz na zamówienie w palecie RAL.

Kup teraz
stalowe meble ogrodowe, stalowe krzesło, stalowy stół, metalowe krzesło, metalowe meble ogrodowe

Icon Concept Fusion

Krzesło
PLN949szt
  • Cena zawiera podatek VAT23% w wysokości 177.46zł

Stolik ogrodowy z kolekcji Icon Concept Fusion. Zaprojektowany w 2018 roku przez Annę Pawlus. Wyprodukowany przez Icon Concept Design. Dostępny w trzech kolorach oraz na zamówienie w palecie RAL.

Kup teraz

Icon Concept Fusion

Krzesło
PLN949szt
  • Cena zawiera podatek VAT23% w wysokości 177.46zł

Hoker barowy z kolekcji Icon Concept Fusion. Zaprojektowane w 2018 roku przez Annę Pawlus. Wyprodukowany przez Icon Concept Design. Dostępny w trzech kolorach oraz na zamówienie w palecie RAL.

Kup teraz

Icon Concept Fusion

Stół
PLN1999szt
  • Cena zawiera podatek VAT23% w wysokości 373.79zł

Stół ogrodowy z kolekcji Icon Concept Fusion. Zaprojektowany w 2018 roku przez Annę Pawlus. Wyprodukowany przez Icon Concept Design. Dostępne w trzech kolorach oraz na zamówienie w palecie RAL.

Kup teraz

Icon Concept Fusion

Ławka
PLN1999szt
  • Cena zawiera podatek VAT23% w wysokości 373.80zł

Dwuosobowa ławka ogrodowa z kolekcji Icon Concept Fusion. Zaprojektowana w 2018 roku przez Annę Pawlus. Wyprodukowana przez Icon Concept Design. Dostępna w trzech kolorach oraz na zamówienie w palecie RAL.

Kup teraz

Projekt: Anna Pawlus 2018

Producent: Icon Concept Design