Ile kosztują drzwi loftowe ?

Drzwi loftowe – czym są?

Drzwi loftowe to pojęcie nowe na polskim rynku, od kilku lat zdobywające popularność dzięki nowym trendom w urządzaniu i projektowaniu wnętrz. Drzwi loftowe to nic innego jak drzwi wykonane ze stalowych profili, wypełnione szkłem. Ramy lakieruje się w różnych kolorach, firmy oferują także różne warianty szkła jakim można wypełniać konstrukcje. Pojęcie drzwi loftowych odnosi się także często do stałych przeszkleń – szklanych ścian o podobnej konstrukcji zawierających w sobie drzwi. Szklane ściany wyposażane są często w ruchome elementy jak drzwi, okna – przesuwne lub uchylne.

Drzwi loftowe – cena

Ceny drzwi loftowych różnią się znacznie w zależności od producentów i firm prowadzących sprzedaż takich rozwiązań. Bardzo nie wiele firm podaje publicznie informacje na temat cen swoich produktów. Większość firm tworzy wyceny dla klientów indywidualnie, co daje możliwość dopasowania rozwiązań i cen do każdego klienta. Firma Icon Concept jako jedna z nielicznych podaje do informacji publicznej ceny swoich produktów. Icon Concept wycenia projekty drzwi loftowych i ścianek szklanych na podstawie ich całkowitej powierzchni. Ceny drzwi industrialnych są zróżnicowane od wielkości szklenia i zaczynają się od 1250 zł netto/1m2.

Kalkulator ceny drzwi Loftowych

Na naszej stronie znajduje się kalkulator ceny drzwi loftowych w systemie Icon Loft Lite. Kalkulator dostępny jest bez konieczności rejestracji, do użytku online. Kalkulator pozwala na szybką, orientacyjną wycenę drzwi loftowych. Kalkulator znajduje się tutaj.

Ile kosztują drzwi loftowe ?

Poszukujący drzwi metalowych wypełnionych szkłem często zadają sobie pytanie – ile kosztują drzwi loftowe? Produkt tego typu jest pewną nowością i wielu osobom bardzo trudno jest chociażby szacunkowo ocenić ich cenę.

Wycena drzwi firmy Icon Concept zawiera w sobie kompletny produkt. Oznacza to że podana cena za wykonanie drzwi zawiera w sobie metalowe ramy, szkło, zawiasy, prowadnice i wszystkie inne elementy montażowe. Wycena nie zawiera ukrytych opłat ani nieprzyjemnych niespodzianek. Montaż drzwi jest osobną kwestią, którą firma wycenia osobno jako usługę. Koszt usługi związany jest odległością miejsca montażu od siedziby firmy, oraz stopniem skomplikowania i zakresem prac. Icon Concept współpracuje z kilkoma firmami świadczącymi usługi montażu swoich produktów na terenie Polski m.in. w Toruniu, Warszawie lub Krakowie.

Jak otrzymać wycenę drzwi loftowych Icon Concept

Aby dowiedzieć się ile dokładnie kosztowałyby Twoje drzwi loftowe możesz skorzystać z formularza wyceny dostępnego tutaj lub przesłać maila, zawierającego wymiary całkowite, projekt lub wizualizację, miejsce montażu i inne istotne informacje na maila: info@icon-concept.pl.