Industrialny minimalizm przywędrował do Europy ze Stanów Zjednoczonych i od kilku sezonów cieszy się niesłabnąca popularnością. We wnętrzach loftowych króluje drewno, metal i stonowane kolory. Jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie przypominało nowojorski loft, możesz podkreślić jego indywidualny styl za pomocą konstrukcji stalowych.

Konstrukcje stalowe na zamówienie

W Icon Concept oferujemy naszym Klientom możliwość wykonania indywidualnie zaprojektowanej stalowej konstrukcji na zamówienie. Projekty realizujemy z najwyższą starannością i wykorzystując najlepszej jakości materiały. Konstrukcje spawane są między innymi z profili, prętów stalowych, siatki metalowej oraz fragmentów blachy. 

Nasze produkty można śmiało wykorzystywać jako element wyposażenia domu, mieszkania, jak i biura czy lokalu usługowego. Konstrukcje spawane malujemy na dowolny kolor z palety RAL, dzięki temu z łatwością dopasujesz je do stylu, w jakim urządzone są Twoje wnętrza. Stalowe stelaże świetnie sprawdzą się jako szkielety regałów, stołów oraz blatów roboczych. Doskonale uzupełnią i nadadzą niepowtarzalnego charakteru wnętrzom utrzymanym w klimacie industrialnym lub nowoczesnym. 

Konstrukcje spawane w pokoju dziennym

Stalowe regały ze spawanym szkieletem doskonale wpiszą się w industrialne wnętrze. Są nie tylko piękne, ale także praktyczne. Świetnie sprawdzą się jako półki na książki czy dokumenty. Do tego możesz zdecydować się na ozdobienia takiej stalowej konstrukcji np. kwiatami w betonowych doniczkach. Taki regał, bez problemu, wytrzyma nawet bardzo duże obciążenie. 

Do czego można wykorzystać konstrukcje stalowe?

Nasze konstrukcje spawane mogą być także podstawą do wykonania innych mebli np. stołu, stolika kawowego czy wiszących półek. Dzięki pomocy doświadczonych projektantów Icon Concept możesz stworzyć naprawdę niepowtarzalne i oryginalne meble do Twojego mieszkania. Dodatkowo warto także wspomnieć, że nasze stalowe konstrukcje doskonale sprawdzą się jako baza do wykonania trwałych i nietuzinkowych mebli tarasowych. 

Stabilny stół, z odpowiednio zabezpieczonym przed czynnikami zewnętrznymi blatem, będzie prezentował się niezwykle elegancko. Najwyższej jakości wykonanie sprawi, że będziesz mógł korzystać z niego przez długie lata. 

Jeśli brakuje Ci pomysłu lub szukasz inspiracji, jak wyposażyć Twój lokal usługowy czy urządzić mieszkanie, koniecznie sprawdź naszą ofertę.