Łóżko z baldachimem – nowoczesne łóżko Icon Cube

Każdy z nas kiedys marzył o łóżku z baldachimem. Klasyczne drewniane łóżko z baldachimem świetnie odnajduje się w pokojach gościnnych w pałacu, nieco gorzej w nowczesnych apartamentach i mieszkaniach. Łóżka z baldachimem wykonane ze stalowych profili przeżywają renesans za sprawą nowoczesnych projektów wnętrz. Zbudowane z prostokątnych profili stalowych konstrukcje nawiązują do minimalistycznej stylistyki współczesnych mebli i dekoracji wnętrz. Metalowe łóżko z baldachimem bardzo efektownie prezentuje się w sypialniach dla dorosłych oraz młodzieżowych.

Możliwości konfiguracji

Łóżko z baldachimem Cube marki Icon Concept Design  pozwala na ciekawe aranżacje wnętrza. Na górnych profilach stalowej ramy łóżka można zawiesić efektowe zasłony i tiulowe moskitiery. Łóżki Icon Cube można opcjonalnie wyposażyć w m.in. szuflady pod łóżkiem, zabudowę przestrzeni pod łóżkiem, tapicerowane, drewniane lub stalowe wezgłowia łóżka.  Łóżko Icon Cube projektowane i produkowane jest na zamówienie we wrocławskiej fabryce Icon Concept. Podczas zamówienia ustalane są wszystkie szczegóły, tak aby łóżko było w 100% dopasowane do potrzeb klienta. Projektanci Icon Concept biorą pod uwagę następujące parametry:

  • wymiary konstrukcji
  • wymiary materaca
  • rodzaj materaca
  • kolor lakierowania konstrukcji stalowej
  • opcjonalne wypełnienia przestrzeni pod łóżkiem
  • opcjonalne instalacje tapicerowanego wezgłowia

Efektowne możliwości wykończenia

Każde łóżko Icon Cube jest lakierowane proszkowo. Firma Icon Concept pozwala na pełną dowolność w wyborze koloru i w cenie standardowej oferuje lakierowanie ramy łóżka w dowolnym kolorze z palety RAL. W ofercie firmy znajdują się także farby imitujące metaliczne odcienie miedzi, złota, mosiądzu. Przy realizacji projektów segmentu premium istnieje możliwość wykonania ramy z metali szlachetnych jak np. stal nierdzewna, mosiądz.

Dostępność i czas realizacji

Ustalenia z projektantami zajmują zazwyczaj ok 1 tygodnia. Po złożeniu zamówienia gotowe łóżko dostarczane jest w terminie 4-6 tygodni.

Łóżko można zamówić tutaj.