Meble i wyposażenie restauracji.Rozwiązania dla branży gastro.

Aranżacja loku gastronomicznego to nieproste wyzwanie. Wnętrze restauracji, jej wyposażenie i meble tworzą klimat i zapadają w pamięci gości. Wnętrze, jego atmosfera tworzą wspomnienia i decydują o nastroju jaki towarzyszy doznaniom kulinarnym. Trwałe i funkcjonalne meble do restauracji Icon Concept gwarantują unikalne rozwiązania podnoszące estetykę wnętrza lokalu.

Bar, pub i strefa lounge

Dostarczamy projektowane i produkowane na zamówienie meble, dekoracje, zabudowy i meble tapicerowane dla klubów, barów, pubów i stref lounge.

Kawiarnia

Projektujemy i produkujemy dopasowane do potrzeb klienta zabudowy lad wydawczych, stanowiska kasjerskie, pomocniki kelnerskie, zabudowy barów i urządzeń gastronomicznych.

Restauracja

Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania dla restauracji. Od projektu, aranżacji po wyposażenie sali oraz technologię. Stoły, krzesła, stoliki kawowe, bary, hokery, oświetlenie, dekoracje, meble tapicerowane, drewniane i z płyt laminowanych. Wszystko najwyższej jakości, szybko i sprawnie od jednego dostawcy.

Bistro

Stoły, bary, lady wydawcze - najwyższy poziom ergonomii optymalizujący czas obsługi klienta i wydajność pracy personelu.Zaufali nam już:

Nasze realizacje wnętrz gastronomicznych

Szukasz firmy która profesjonalnie zrealizuje Twój projekt ?

Skontaktuj się z nami – zostaw kontakt do siebie poniżej – odpowiemy w ciągu 24 godzin.