Meble i wyposażenie restauracji.Rozwiązania dla branży gastro.

Aranżacja loku gastronomicznego to nieproste wyzwanie. Wnętrze restauracji, jej wyposażenie i meble tworzą klimat i zapadają w pamięci gości. Wnętrze, jego atmosfera tworzą wspomnienia i decydują o nastroju jaki towarzyszy doznaniom kulinarnym. Trwałe i funkcjonalne meble do restauracji Icon Concept gwarantują unikalne rozwiązania podnoszące estetykę wnętrza lokalu.

meble do restauracji

Proces realizacji według projektu klienta

Projekt realizowany według projektu przekazanego przez klienta odbywa się według ustandaryzowanego schematu, pod czujnym okiem indywidualnego Project Managera, którego zadaniem jest czuwanie nad sprawnym przebiegiem prac. Alternatywą dla klasycznego modelu, jest nasza koncepcja Design&Build, która skraca zdecydowanie czas realizacji projektu.


Dostarczamy rozwiązania dla wszystkich rodzajów lokali gastronomicznych

Bar, pub i strefa lounge

Dostarczamy projektowane i produkowane na zamówienie meble, dekoracje, zabudowy i meble tapicerowane dla klubów, barów, pubów i stref lounge.

Kawiarnia

Projektujemy i produkujemy dopasowane do potrzeb klienta zabudowy lad wydawczych, stanowiska kasjerskie, pomocniki kelnerskie, zabudowy barów i urządzeń gastronomicznych.

Restauracja

Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania dla restauracji. Od projektu, aranżacji po wyposażenie sali oraz technologię. Stoły, krzesła, stoliki kawowe, bary, hokery, oświetlenie, dekoracje, meble tapicerowane, drewniane i z płyt laminowanych. Wszystko najwyższej jakości, szybko i sprawnie od jednego dostawcy.

Bistro

Stoły, bary, lady wydawcze - najwyższy poziom ergonomii optymalizujący czas obsługi klienta i wydajność pracy personelu.Zaufali nam już:

Nasze realizacje wnętrz gastronomicznych

Szukasz firmy która profesjonalnie zrealizuje Twój projekt ?

Skontaktuj się z nami – zostaw kontakt do siebie poniżej – odpowiemy w ciągu 24 godzin.

SZYBKA WYCENA

Zapisz się aby otrzymać szybką wycenę

Napisz nam jak możemy pomóc, załącz istotne pliki (jeżeli takie masz) i wyślij do nas. Nasz ekspert oddzwoni do Ciebie tego samego lub kolejnego dnia. Rozmowa potrwa ok 5 minut, podczas niej nasz ekspert potwierdzi z Tobą najważniejsze ustalenia i omówi dalsze kroki.