Meble sklepowe to meble, które sprzedają. Meble w sklepie muszą być estetycznym tłem dla eksponowanego produktu. W naszych projektach stawiamy na indywidualizację rozwiązań. Polega ona na dopasowaniu mebli do specyfiki prezentowanych produktów, tak aby maksymalizować sprzedaż sklepu.

meble sklepowe regały sklepowe wyposażenie sklepów

Stalowe regały systemowe - meble sklepowe

Regały wysokie

Regały wysokie z szafkami

Regały niskie dwustronne – gondole

Moduły kasowe

Meble sklepowe premium - 30 lat doświadczenia w branży retail

Icon Concept Design – kompleksowe wyposażenie sklepów i salonów sprzedaży

Icon Concept swoje korzenie wywodzi z firmy Vonart – producenta mebli i wyposażenia sklepów. Vonart swoją działalność rozpoczął w 1990 roku, przez lata produkując meble sklepowe dla większości branż. Icon Concept design jest marką będącą zarejestrowanym znakiem towarowym należącym do Przedsiębiorstwa Vonart.

Icon Concept skupia się na projektowaniu i realizacji wnętrz dla sklepów premium i butików podczas gdy Vonart kontynuuje współprace z sieciami handlowymi.

Tam gdzie liczy się design najlepiej sprawdzą się projektowane na miarę i produkowane na zamówienie meble sklepowe Icon Concept charakteryzujące się niezmiennie najwyższą jakością jaką gwarantuje fabryka Vonart.

Regały i meble sklepowe Vonart

Regały Vonart to oferta standardowych i niestandardowych regałów metalowych i dedykowanych im akcesoriów z drewna, PCV i szkła. Metalowe regały składają się ze standardowych, kompatybilnych ze sobą komponentów, co pozwala na dowolną aranżację i łatwość w uzupełnianiu wyposażenia sklepu.

Produkując meble sklepowe, zdajemy sobie sprawę jak dużą rolę w indentyfikacji marki odgrywa design. Dlatego projektowane przez nas regały i stojaki firmowe łączą cechy najwyższej funkcjonalności i efektownego designu. Oferta regałów branżowych Vonart to setki elementów wypracowanych przez blisko 30 lat działalności firmy oraz regały projektowane i produkowane pod zamówienie klienta. Regały metalowe Vonart można wyposażać w różnego rodzaju półki, haki i zawieszki dedykowane do ekspozycji różnych produktów.

Aby zapoznać się z pełną ofertą mebli sklepowych Vonart , z których korzystamy w Icon Concept – kliknij w łącze.

Meble sklepowe i wyposażenie sklepów Icon Concept

W ofercie mebli sklepowych projektowanych i produkowanych na zamówienie znajdują się:

  • lady sklepowe
  • moduły kasowe
  • meble i wyposażenie sklepów odzieżowych (wieszaki, regały, gondole, stoły ekspozycyjne)
  • regały przyścienne, wolnostojące
  • gondole wolnostojące i mobilne
  • stalowe konstrukcje na zamówienie
  • reklamy, grafiki, napisy i dekoracje ze stali
  • podwieszane konstrukcje stalowe, stalowe sufity z siatki cięto-ciągnionej
  • meble firmowe, POS i POP na zamówienie