Projektanci, właściciele lokali usługowych czy inwestorzy – wszyscy szukają sposobów na to, by uczynić wnętrza nietuzinkowymi przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności i trwałości na wiele lat użytkowania. Wymienione cechy spełniają meble spawane z naturalnego drewna i metalu. Pozwalają one na nowoczesną aranżację w stylu industrialnym zarówno w prywatnych domach, jak i przestrzeniach komercyjnych.

 

Meble spawane – na wymiar czy gotowe rozwiązanie?

Meble spawane na wymiar mają zdecydowanie więcej zalet niż gotowe rozwiązania, które możemy znaleźć w sklepach z wyposażeniem i wykończeniem wnętrz. Wśród głównych warto wymienić:

  • niepowtarzalne formy, których nie sposób znaleźć w innym lokalu usługowym,
  • możliwość grawerowania,
  • dostosowanie projektu do możliwości wnętrza – większość gotowych projektów występuje w kilku standardowych rozmiarach, co może stanowić duży problem, jeśli aranżujemy małe pomieszczenie,
  • możliwość nadania dowolnego kształtu profilom i prętom mebla, co sprawia, że łatwo dopasować go do panującego we wnętrzu stylu,
  • najwyższej jakości materiały.

 

Meble spawane – modne czy wygodne?

Meble spawane z roku na rok zyskują na popularności. Jest to niezwykle praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu połączeniach aranżacyjnych – z dodatkami w stylu minimalistycznym, industrialnym, a nawet retro. Jeżeli zależy nam na oryginalnym efekcie, możemy zdecydować się na meble pokryte żywicą epoksydową. Materiał ten tworzy na powierzchni blatu kolorową, niepowtarzalną mozaikę, a w dodatku chroni konstrukcję przed zniszczeniem.

Warto również wspomnieć, że metal i drewno, wykorzystywane do stworzenia mebli spawanych, to ekologiczne, solidne surowce, które zapewniają trwałość nawet przy dużej eksploatacji. Dlatego konstrukcje te świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju lokalach usługowych, takich jak restauracje, puby, kawiarnie, salony beauty, galerie handlowe czy przestrzenie biurowe.

 

Meble spawane od Icon Concept – jakość, której potrzebujesz

Chcesz zamówić meble spawane do Twojego mieszkania lub lokalu? W Icon Concept współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i inwestorami dużych nieruchomości. Zajmujemy się całościową realizacją zamówienia.

Stworzymy projekt na podstawie Twojego pomysłu, wyprodukujemy meble spawane w naszej fabryce i dostarczymy je pod wskazany adres. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej nietuzinkowe zlecenia. Zgłoś się do naszych specjalistów i poznaj pełną ofertę.