Idzie jesień, a wraz z nią sezon grypowy, doświadczeni pandemią i związanymi z nią obostrzeniami w 2021 roku przykładamy większą uwagę do ochrony przed zakażeniami. Właściciele sklepów i lokali usługowych również starają się jak najlepiej wyposażyć swoje miejsca, by zakupy były bezpieczne zarówno dla klientów jak i obsługujących. Jednym z elementów, które stanowią barierę przed wirusami, jest osłona z plexi do sklepu, która świetnie sprawdzi się nie tylko podczas pandemii.

 

Osłona z plexi do sklepu – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Osłona z plexi do sklepu stanowi skuteczną barierę przed wirusami i innymi drobnoustrojami, które mogą wywoływać grypę. Zapewnienie dodatkowej ochrony dla pracowników jest szczególnie ważne w tych, branżach, które łączą się z codziennym kontaktem z klientami – czyli we wszelkiego rodzaju usługach. Dodatkowa bariera jest również informacją dla klienta – konsumenci chętniej wybierają miejsca, w których czują się bezpiecznie.

 

Gdzie może się przydać osłona z plexi do sklepu?

Szyby ochronne czy osłony z plexi do sklepu są powszechnie stosowane w aptekach, ale pandemia sprawiła, że również właściciele innych miejsc usługowych coraz chętniej sięgają po to rozwiązanie, dodatkową osłonę warto zastosować w m.in.:

  • drogeriach,
  • aptekach,
  • sklepach spożywczych,
  • zakładach fryzjerskich,
  • salonach beauty,
  • pocztach i urzędach,
  • stacjach benzynowych.

Warto podkreślić, że dodatkową powierzchnię szyby z PCV można wykorzystać do umieszczenia na niej reklamy, informacji o wyprzedaży czy godzinach otwarcia punktu lub planowanych przestojach.

szyba ochronna apteka sklep osłona lady kasowej
Źródło: icon-concept.pl

Osłona z plexi do sklepu od Icon Concept – solidna konstrukcja z możliwością łączenia

W naszej marce Icon Concept, stworzyliśmy wolnostojącą osłonę z plexi do sklepu, która składa się z panelu ochronnego wykonanego ze stali lakierowanej proszkowo oraz wypełnienia z przezroczystego tworzywa PCV. Konstrukcja ma uniwersalne, praktyczne wymiary, które wynoszą – 90 cm szerokości x 100 cm wysokości. Nadstawka ochronna ma specjalne wycięcie na dole, które umożliwia przekazywanie płatności czy paragonów oraz wydawanie zakupionego towaru.

Naszą osłonę wyróżnia szybki montaż i stabilna konstrukcja – nie musisz się obawiać, że klient przewróci szybę. Dla dodatkowej ochrony osłona wyposażona jest w naklejkę informacyjną z prośbą o zachowanie odległości od stanowiska kasowego. Konstrukcję wyposażyliśmy również w otwory montażowe, które umożliwiają przymocowanie osłony do blatu. Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich klientów i pracowników? Skontaktuj się z ekspertami Icon Concept i zamów osłonę z plexi do sklepu już dziś.