Balustrady z siatki metalowej

W ofercie Icon Concept znajdują się produkowane na zamówienie i na wymiar balustrady wypełnione siatką cięto-ciągnioną oraz innego rodzaju panelami wykonanymi ze stali. Spawane konstrukcje stalowe można wypełniać dowolnymi panelami stalowymi.

Balustrady i ogrodzenia metalowe

Icon Concept projektuje i produkuje ogrodzenia i balustrady premium do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Do produkcji naszych projektów wykorzystujemy nowoczesne technologie m.in. cięcia laserowego oraz wysokiej jakości materiały. Ogrodzenia pełne i ażurowe można wykonywać z blachy, blachy perforowanej oraz siatek stalowych.

Panele ogrodzeniowe cięte laserowo

Do wypełnienia konstrukcji ogrodzeń i balustrad doskonale nadają się panele ogrodzeniowe ze stali ciętej laserowo. Technologia cięcia laserowego pozwala na uzyskanie indywidualnego designu ogrodzenia. Materiał wykorzytany do cięcia także pozwala na dużą dowolność  – można skorzystać m.in. ze stali czarnej lakierowanej proszkowo, cortenu lub stali nierdzewnej. Icon Concept zajmuje się kompleksową obróbką także metali szlachetnych.

Lakierowanie proszkowe

Wszystkie stalowe elementy do zastosowania zewnętrznego są odtłuszczane w myjni ultradźwiękowej a następnie dwuwarstwowo zabezpieczane przed czynnikami zewnętrznymi w technologi lakierowania proszkowego. Taki sposób malowania w palecie RAL gwarantuje wysoką jakość oraz odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Płoty metalowe Wrocław

Icon Concept zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów metalowych na zamówienie i pod wymiar. Gotowe produkcy firma wysyła spedycją na terenie kraju do klienta. Firma zajmuje się także eksportem na terenie Unii Europejskiej.