podwójne drzwi loftowe

AIR-8

Drzwi podwójne AIR-8 to klasyczny podział szprosami, w układzie 2×4 pola. Drzwi najlepiej prezentują się w systemie Loft Lite, ze względu na misterny układ szprosów. W wariancie ze szprosami klejonymi taki projekt jest do wykonania także w systemie Loft Slim.


120cm

min. szerokość całkowita

220cm

max szerokość całkowita

210cm

min wysokość całkowita

240cm

max wysokość całkowita


Kup gotowe drzwi dostępne od ręki w naszym magazynie lub zamów z terminem realizacji 4-6 tygodni.

SKLEP ONLINE

Wyceń rozwiązanie na wymiar. Wyceny wykonujemy po krótkiej max. 15 minutowej konsultacji z naszym specjalistą.

UMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ

Zobacz możliwe konfiguracje

Wcześniejsza, niejednokrotna współpraca z tą firmą utwierdziła nas, że jakość wykonania, czas realizacji i cały proces zamówienia produktu przebiega niezwykle sprawnie, a to, jak wiadomo - jest bardzo ważne przy wykończaniu domu. Zwłaszcza dla HOUSELOVES :)

— Karolina Zagrodzka, właścicielka houseloves.com

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

FAQ

Dokąd dostarczacie ?

Dostarczamy nasze drzwi wszędzie na terenie Polski, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Jak są spakowane drzwi ?

Drzwi są spakowane w specjalne piankowe osłony oraz folię plastikową, czasami tekturę.

Jak wygląda dostawa ?

Dostawa odbywa się transportem spedycyjnym pod wskazany adres. Przy nadaniu otrzymasz maila z potwierdzeniem, w którym będą dane samochodu i telefon do kierowcy.

Ile ważą drzwi ?

Drzwi pojedyncze ważą ok 40-50kg. Podwójne ok 80-120kg.

Ile osób potrzebne jest do rozładunku?

Zalecamy min 2 , najlepiej 3 silne osoby do rozładunku i wniesienia drzwi.

Jak wygląda rozładunek ?

Kierowca jest sam, dlatego rozładunku nie dokonuje kierowca – musisz go zorganizować samodzielnie. Cena dostawy nie obejmuje wniesienia do domu/obiektu.

Czy przesyłki są ubezpieczone ?

Tak nasze przesyłki są ubezpieczone. Oznacza to, że jeżeli drzwi ulegną uszkodzeniu w transporcie to otrzymasz nowe. Aby do tego jednak doszło ważne jest abyś postępował z punktem : Jak zgłosić uszkodzenie przesyłki.

Jak zgłosić uszkodzenie przesyłki ?

Ważne jest abyś stwierdził uszkodzenie w obecności kierowcy i podpisał z nim oświadczenie dot. uszkodzenia. Tylko w ten sposób możesz być na 100% pewny że Twoja reklamacja zostanie uznana, ponieważ tylko w takich sytuacjach ubezpieczyciel przewoźnika uznaje wnioski o odszkodowanie. Jeżeli powyższe warunki nie będą spełnione musisz się liczyć z możliwością odrzucenia Twojego zgłoszenia.

Czy drzwi są oszklone ?

Tak drzwi są oszklone, chyba że wyraźnie poprosiłeś o to aby było inaczej.

Czy oferujecie montaż drzwi ? 

Tak, ale wyłącznie w usłudze CUSTOM.

Jak są mierzone drzwi ?

Podany wymiar drzwi dotywczy wymaiaru razem z ościeżnicą, czyli oznacza całkowity maksymalny wymiar drzwi.
Jak przygotować otwór pod montaż drzwi ?

Otwór pod drzwi musi być prosty, mieć równe przekątne. Drzwi loftowe to drzwi z ościeżnicą stałą, nie mają opaski. Zalecana dylatacja to +1cm na szerokości i +1 cm na wysokości. 
Czy macie opaski do wykończenia otworu ?

Nie, nie oferujemy takiego rozwiązania.
Jak mierzyć otwór pod drzwi ?

Wysokość otworu drzwiowego należy zmierzyć od nadproża do podłogi, w minimum trzech punktach. Przy ustaleniu prawidłowej wysokości należy przewidzieć również wysokość gotowej podłogi. Szerokość otworu drzwiowego mierzymy od ściany do ściany, w minimum 5 punktach.

Jak osadzić drzwi w ściance G-K?

Jakie grube są drzwi ?

Drzwi w systemie Loft Lite mają ok. 30mm grubości. W systemie Loft Slim ok 40mm. 

Czy dostanę instrukcję montażu?

Tak, zapewniamy instrukcję montażu drzwi.
Czy drzwi są oszklone ?

Tak drzwi są oszklone, chyba że wyraźnie poprosiłeś o to aby było inaczej.
Ile osób jest potrzebne do instalacji ?

Rekomendujemy min 2, najlepiej 3 osoby do montażu drzwi.

Co to jest szkło bezpieczne ? 

Szkło bezpieczne to miano, którym niekiedy określa się szkło laminowane VSG. Jego największa zaletą jest odporność na rozbicie. Oznacza to, że nawet po stłuczeniu zachowuje zwartą strukturę. Bez niebezpiecznych odłamków. Dzięki temu stosuje się je jako szkło antywłamaniowe oraz szkło w miejscach takich jak przeszkolą, szkoły i centra handlowe.

Co to jest szkło hartowane? 

Szkło hartowane, dzięki procesom obórki cieplnej jest dużo mocniejsze, trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia niż tradycyjne szkło. Co istotne, nie reaguje na zmiany temperatury, a podczas pękania, rozbija się w sposób minimalizujący ryzyko zranienia. Nie reaguje na nacisk, a w celu jego stłuczenia konieczne jest użycie ogromnej siły, nawet 7 razy mocniejszej niż w przypadku zwykłej szyby.

Co to jest szkło zbrojone ? 

Szkło zbrojone to produkt, który tylko tym różni się od tradycyjnych szklanych tafli, że została w nim zatopiona stalowa siatka o kwadratowych oczkach. Dzięki temu jest ono znacznie bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne – nawet jeśli zostanie rozbite, to nie rozsypie się w niezliczoną ilość drobnych kawałeczków.

Jaka jest grubość szkła ? 

W systemie Loft  Lite max 8mm, W systemie Loft Slim max 8mm, W systemie Loft Cut max 6mm.

Czy można samodzielnie wymienić zbite szkło ?

Samodzielna wymiana uszkodzonego szkła po okresie gwrancyjnym jest możliwa i względnie łatwa w systemie Loft Lite. W systemie Loft Slim samodzielna wymiana szkła jest nierekomendowana i zalecane jest zlecenie wymiany wykwalifikowanej ekipie monterskiej. To samo dotyczy systemu Loft Cut.

Co to są drzwi prawe/lewe? 

Drzwi prawe otwierają się w prawo i mają klamkę po lewej stronie, patrząc na nie z kierunku w którym się otwierają. Drzwi lewe otwierają się w lewo i mają klamkę po prawej stronie.

Czy obie strony drzwi wyglądają tak samo ? 

Nie, w drzwiach loftowych w systemie Loft Slim i Loft Lite drzwi wyglądają inaczej z każdej strony. Jest to związane z kształtem profili i montażem ramek przyszybowych.

Pusta sekcja. Edytuj stronę aby dodać treść.