Litery 3D - świecące litery na zamówienie | Icon Concept

Litery 3D – świecące litery na zamówienie

W ofercie Icon Concpet znajdują się produkowane ze stali litery 3D. Litery 3D można wyposażyć w dowolnego rodzaju oświetlenie LED i klasyczne. Rustykalny charaktery liter doskonale podkreślają żarówki w stylu vintage. Litery 3D Icon Concept produkowane są z różnych wariantów materiałów:

  • stal zwykła lakierowana proszkowo
  • miedź
  • mosiądz
  • corten

Świecący napis na event

Litery 3D Icon Concept znajdują zastosowanie na eventach firmowych, ułożone w nazwę firmy, prodktu lub inny dowolny wyraz. Popularnym staje się również stosowanie liter jako ozdoby na przyjęciach rodzinnych, weselach, urodzinach oraz zogranizowanych imprezach jak bale, studniówki i imprezy sylwestrowe. W ofercie Icon Concept znajduje się kompletny alfabet. Z naszej oferty korzystają restauracje, hotele, firmy eventowe, oraz osoby prywatne.

Wyceny i czas realizacji

Litery 3D Icon Concept produkowane są na zamówienie w oparciu o potrzeby klienta. Rozmiar liter, kolor lakierowania, rodzaj stosowanej elektroniki jest ustalany przed wyceną. Ceny liter o wysokości 120 cm  z podstawową instalcją pod żarówki zaczynają się od 500 zł netto/szt. Czas realizaji zależy od wielkości zamówienia i aktualnego obłożenia fabryki, orientacyjnie kształtuje się w okolicach 2 – 4 tygodni.