Gwarna – biuro w loftowym stylu

Dzięki współpracy z pracownią Nowa Concept zrealizowaliśmy dostawę mebli na zamówienie w stylistyce industrialnej do biura projektowanego przez Nowę. Lokal biurowy, do którego dostarczaliśmy meble biurowe i wyposażenie na wymiar,  zlokalizowany jest w przedwojennej kamienicy w centrum Wrocławia.  Za sprawą biura projektowego Nowa Concept wnętrze przeszło kompletną metamorfozę – z zaniedbanego mieszkania na funkcjonalny lokal użytkowy. Założeniem projektu było uwzględnienie charakterystycznej lokalizacji oraz odnowienie wartościowych, historycznych elementów wnętrzaprzy jednoczesnym stworzeniu nowoczesnego, wygodnego i w pełni wyposażonego lokalu biurowego na wynajem. Doskonałym rozwiązaniem do zrealizowania tych założeń było zaprojektowanie i produkcja industrialnych meble biurowe premium – biurek, szaf, regałów i zabudów na wymiar.

Możliwości projektowo-produkcyjne

Na potrzeby realizacji biura na Gwarnej zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy :

Meble biurowe premium Icon Concept Design

Wnętrza biurowe mają na celu optymalizować pracę zatrudnionych osób oraz tworzyć miłą atmosferę. Dodatkowym aspektem designu w biurze jest tworzenie wizerunku marki oraz budowanie prestiżu firmy. Icon Concept wychodząc na przeciw aktualnym trendom w projektowaniu wnętrz biurowych oferuje kompleskowe rozwiązania wyposażenia wnętrz biurowych.

Icon Concept dostarcza kompleksowy pakiet usług dla branży biurowej – począwszy od doradztwa przy wyborze lokalizacji, przez projekt, po prace wykończeniowe i montaż mebli oraz serwis gwarancyjny. Projektujemy nowoczesne przestrzenie biurowe,  stanowiące komfortowe, ergonomiczne środowisko pracy i oddające przy tym charakter firmy.

Część mebli z realizacji jest dostępnych w naszym sklepie online.

Realizujemy:

  • Biura
  • Gabinety
  • Recepcje
  • Sale konferencyjne
  • Open Space
  • Części wspólne w biurowcach

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt na maila : info@icon-concept.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce kontakt.