Metalowa witryna przeszklona industrial

Przeszklona witryna w stylu industrialnym to bezkompromisowy mebel o mocnej, industrialnej stylistyce. Nasz mebel przeznaczony do przechowywania dowolnych przedmiotów nadaje wyraźny ton każdemu indistrialnemu wnętrzu. Witryna może być malowana bezbarwnym lakierem, pozostawiając widoczne wszelkie przebarwienia i naturalne odcienie gorącowalcowanej stali. Industrialną szafę można złagodzić także, lakierując ją proszkowo na dowolny kolor z palety RAL, zmiękczając w ten sposób jej charakter.

Dowolność przechowywania

Mebel wyposażony jest w systemowe rozwiązanie montażu półek, pozwalający na regulację ich rozstawu i kąta zawieszenia. Mebel można wyposażyć w półki dedykowane do przechowywania konkretnych przedmiotów jak np. butów. Półki można dodatkowo wyposażyć w oświetlenie LED o zimnej lub ciepłej barwie. Półki na zdjęciach wykonane są z siatki cięto-ciągnionej i są dedykowane do przechowywania i ekspozycji obuwia.

Metalowe meble w stylu industrialnym na zamówienie

W Icon Concept realizujemy projekty trudne, niemożliwe i niewykonalne. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, materiałów i powłok lakierniczych. Naszym klientom pomagamy w doborze, projekcie i konfiguracji zamawianych mebli. Obsługujemy inwestycje prywatne i komercyjne, biznesowe.