Naścienne drzwi przesuwne Icon Loft Standard

Naścienne drzwi przesuwne – nowość w ofercie Icon Concept. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów wdrożyliśmy zupełnie nowy projekt naściennych drzwi przesuwnych wykonanych ze stali. Drzwi Icon Loft Standard występują w kilku wzorach i kolorach lakierowania ramy.

Dzięki kilku dostępnym wzorom, drzwi Icon Loft Standard doskonale nadają się do wnętrz urządzanych w stylistyce industrialnej, loftowej, skandynawskiej czy minimalistycznej. Wszystkie drzwi montowane są na autorskim systemie jezdnym, umożliwiającym łatwy montaż i regulację (poziomowanie) drzwi.

Najwyższa jakość wykonania

Drzwi Icon Loft Standard wykonane są ze stali oraz wybranego rodzaju wypełnienia. Drzwi produkowane są w Polsce, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych procesów technologicznych. Metalowe ramy malowane są w technologii lakierowania proszkowego na kolory zgodne z paletą RAL. W standardzie drzwi dostępne są w dwóch kolorach białym i czarnym, w wykończeniu półmatowym.

Dopasuj drzwi do swoich potrzeb

Wybierając drzwi Icon Loft Standard, zostaniecie Państwo postawieni przed wyborem:

Kolor lakierowania ramy:

  • czarny
  • biały
  • na zamówienie (dowolny kolor RAL)

Rodzaj wypełnienia:

  • szkło przezroczyste bezpieczne
  • szkło zbrojone (półprzezroczyste)
  • szkło matowe
  • poliwęglan komorowy

Modele 3D

Zainteresowanym architektom i projektantom wnętrz dostarczamy uproszczone modele 3D do wizualizacji i projektów wnętrz.

Montaż

Drzwi Icon Loft standard przystosowane są do łatwego i szybkiego, samodzielnego montażu. Każde drzwi dostarczane są w komplecie umożliwiającym montaż za pomocą prostych narzędzi razem z instrukcją przedstawiającą krok po kroku proces montażu.

Czas realizacji

Drzwi dostępne w magazynie naszego sklepu internetowego wysyłamy następnego dnia roboczego w terminie 1 dnia od zaksięgowania wpłaty. Przy większych zamówieniach, chwilowych brakach na magazynie lub w przypadku lakierowaniu na zamówienie podajemy czas realizacji nie przekraczający 21 dni indywidualnie.

Dostawa

Drzwi wysyłamy codziennie za pośrednictwem firm kurierskich i spedycyjnych. Koszt wysyłki waha się w zależności od miejsca dostawy i wielkości zamówienia. Koszt wysyłki pojedynczych drzwi jest ustandaryzowany dla dostawy na terenie Polski. Wysyłka większej ilości drzwi, lub poza granice kraju jest każdorazowo wyceniana indywidualnie w zależności od najbardziej optymalnego sposobu wysyłki.

Zamów swoje drzwi Icon Loft Standard

Drzwi dostępne są na oficjalnym sklepie Icon Concept pod adresem : www.iconloft.pl