Stolik kawiarniany / stolik restauracyjny

Industrialna podstawa do stolików restauracyjnych i kawiarnianych.

Podstawa wykonana z profila stalowego 25x25mm. Nogi wyposażone w regulowane stopki, pozwalające na poziomowanie stolików w przypadku nierównego podłoża. Podstawa jest lakierowane proszkowo na kolor czarny RAL 9005. Na zamówienie dostępne w malowaniu na dowolny kolor z palety RAL.

Podstawa przystosowana jest do łatwego montażu każdego rodzaju blatu i sprzedawana jest bez blatu. W naszej ofercie na zamówienie dostępne są blaty wykonane z płyt fornirowanych, oklein meblowych i drewna. Aby uzyskać ofertę prosimy wysłać do nas zapytanie o ofertę na podstawy razem z blatami.

Wytrzymały stół o prostym, stylowym i ponadczasowym designie. Łatwy w pielęgnacji. Połączony z eleganckimi krzesłami i stworzy kompletny zestaw zapewniający miejsce do siedzenia oraz spędzania czasu na zewnątrz. Designerska rama w nowoczesnym, modernistycznym kształcie została wykonana z rur stalowych o kwadratowym przekroju, malowanych proszkowo na kolor czarny i biały. Dzięki konstrukcji ramy, nogi krzeseł nie zderzą się z ramą stołów. Kształt podstawy stołu zapewnia również mnóstwo miejsca pod stołem i pozwala wygodnie siedzieć przy krótszych krawędziach. Blat wykonano z drewna. Na zamówienie oferujemy różne blaty z płyt okleinowanych, fornirowanych, drewna i innych materiałów.

Stolik dostępny w sprzedaży w naszym oficjalnym sklepie