Przesuwne Drzwi Szklane - Drzwi Loftowe Industrialne | Icon Concept

Przesuwne Drzwi Szklane Icon Concept

Mieszkanie we wnętrzach loftowych wiąże się z ciągłym poszukiwaniem sposobu na maksymalną wykorzystanie i użyteczność dostępnej przestrzeni. Na szczęście użyteczność może iść w parze ze stylem, a użytkownik loftowego lub industrialnego wnętrza nie musi godzić się na żadne kompromisy. Przesuwne Drzwi Szklane i industrialne Icon Loft to rozwiązanie problemu aranżacji każdego wnętrza z charakterem.

Drzwi Loftowe, Inudstrialne

Dzięki pięknym, wykonanym z najwyższą dbałością o szczegóły industrialnym drzwiom przesuwnym Icon Loft możesz zapewnić swojemu wnętrzu najwyższą funkcjonalność i niepowtarzalny industrialny styl.

Drzwi przesuwne loft

Nasze możliwości w kwestii produkcji szklanych ścian i industrialnych drzwi przesuwnych Icon Loft są praktycznie nieskończone. Ustalając specyfikację Twoich drzwi stajesz przed ogromnym wyborem kolorów, materiałów oraz sposobów wykończenia i szklenia.

Wnętrze loftowe to wnętrze niepowtarzalne i zindywidualizowane.

Dzięki pełnej indywidualnej konfiguracji naszych drzwi industrialnych utrzymasz ten efekt w swoim wnętrzu.

Projektując industrialne przesuwne drzwi szklane oraz ściany i , powinieneś wziąć pod uwagę kilka podstawowych kwestii , takich jak :

– wymiar przestrzeni do zabudowy szklaną ścianą i drzwiami przesuwnymi
– podział i kształt szkleń w obrębie szklanej ściany i drzwi przesuwnych
– rozmiar i sposób otwierania drzwi (przesuwne drzwi, drzwi skrzydłowe)
– kolor metalowej konstrukcji szklanych ścian i drzwi przesuwnych

Jeżeli masz wątpliwości w powyższych kwestiach – odezwij się do nas , doradzimy , zaproponujemy rozwiązanie skorojone na miarę i wycenimy realizację projektu.

Umów się na prezentację możliwości i darmowy pomiar w Twoim wnętrzu, a także u nas w firmie!

Odwiedź nasz showroom we Wrocławiu – umów wizytę już dzisiaj ! W naszym biurze możesz obejrzeć drzwi industrialne w różnych wariantach.

Icon Concept współpracuje z architektami i projektantami wnętrz – dowiedz się jakie warunki współpracy oferujemy specjalistom z branży.

Przesuwne drzwi szklane industrialne, loftowe Icon Loft

Aby uzyskać wycenę dla Twojego projektu drzwi industrialnych i ścian szklanych skontaktuj się z naszym działem sprzedaży :
info@icon-concept.pl
+48 532 750 505

Sprawdź nasze Drzwi loftowe, industrialne oraz Przesuwne Drzwi Szklane Icon Loft


Przy współpracy zVonart

Skontaktuj się z nami