Szklane drzwi przesuwne i ściany Icon Concept Deco

Nowość w ofercie Icon Concept. Jako uzupełnienie oferty ścianek szklanych i drzwi przesuwnych, dla osób szukających nieco bardziej subtelnego niż industrialny styl ścianek Icon Loft wykończenia drzwi przesuwnych.

Nasze możliwości w kwestii produkcji szklanych ścian i drzwi przesuwnych Icon Concept Deco są nieskończone. Ustalając specyfikację Twoich drzwi stajesz przed ogromnym wyborem kolorów, materiałów oraz sposobów wykónczenia i szklenia. Wykorzystanie w produkcji ścianek i drzwi szklanych Icon Deco wykorzystujemy technologię cięcia laserem, która pozwala nam na stworzenie na tafli szkła dowolnego podziału i kształtu. W naszej lakierni proszkowej jesteśmy w stanie pomalować elementy metalowe szklenia na dowolny kolor z palety RAL. Samo szkło także podlega pełnej induwidualizacji, od transparentnego przez drukowane po matowe. Wszystkie stosowane przez nas szkła są bezpieczne (klejone lub hartowane). Dzięki pełnej indywidualnej konfiguracji naszych produktów utrzymasz ten efekt w swoim wnętrzu.

Projektując szklane ściany i drzwi przesuwne, powinieneś wziąć pod uwagę kilka podstawowych kwestii , takich jak :

– wymiar przestrzeni do zabudowy szklaną ścianą i drzwiami przesuwnymi
– podział i kształt szkleń w obrębie szklanej ściany i drzwi przesuwnych
– rozmiar i sposób otwierania drzwi (drzwi przesuwne, drzwi skrzydłowe)
– kolor metalowej konstrukcji szklanych ścian i drzwi przesuwnych

Jeżeli masz wątpliwości w powyższych kwestiach – odezwij się do nas , doradzimy , zaproponujemy rozwiązanie skorojone na miarę i wycenimy realizację projektu.

Umów się na prezentację możliwości i darmowy pomiar w Twoim wnętrzu, a także u nas w firmie!

Odwiedź nasz showroom we Wrocławiu – umów wizytę już dzisiaj !

Icon Concept współpracuje z architektami i projektantami wnętrz – dowiedz się jakie warunki współpracy oferujemy specjalistom z branży.