Ścianki szklane Wrocław - Ściany przesuwne szklane | Icon Loft

Mieszkanie we wnętrzach loftowych wiąże się z ciągłym poszukiwaniem sposobu na maksymalną wykorzystanie i użyteczność dostępnej przestrzeni. Na szczęście użyteczność może iść w parze ze stylem, a użytkownik loftowego wnętrza nie musi godzić się na żadne kompromisy. Dzięki pięknym, wykonanym z najwyższą dbałością o szczegóły drzwiom przesuwnym Icon Concept Loft możesz zapewnić swojemu wnętrzu najwyższą funkcjonalność i niepowtarzalny industrialny styl.

Nasze możliwości w kwestii produkcji szklanych ścian i drzwi przesuwnych Icon Concept Loft są praktycznie nieskończone. Ustalając specyfikację Twoich drzwi stajesz przed ogromnym wyborem kolorów, materiałów oraz sposobów wykónczenia i szklenia. Wnętrze loftowe to wnętrze niepowtarzalne i zindywidualizowane. Dzięki pełnej indywidualnej konfiguracji naszych produktów utrzymasz ten efekt w swoim wnętrzu.

Projektując szklane ściany i drzwi przesuwne, powinieneś wziąć pod uwagę kilka podstawowych kwestii , takich jak :

– wymiar przestrzeni do zabudowy szklaną ścianą i drzwiami przesuwnymi
– podział i kształt szkleń w obrębie szklanej ściany i drzwi przesuwnych
– rozmiar i sposób otwierania drzwi (drzwi przesuwne, drzwi skrzydłowe)
– kolor metalowej konstrukcji szklanych ścian i drzwi przesuwnych

Jeżeli masz wątpliwości w powyższych kwestiach – odezwij się do nas , doradzimy , zaproponujemy rozwiązanie skorojone na miarę i wycenimy realizację projektu.

Umów się na prezentację możliwości i darmowy pomiar w Twoim wnętrzu, a także u nas w firmie!

Odwiedź nasz showroom we Wrocławiu – umów wizytę już dzisiaj !

Icon Concept współpracuje z architektami i projektantami wnętrz – dowiedz się jakie warunki współpracy oferujemy specjalistom z branży.

Ścianki szklane przesuwne Icon Loft

Systemy drzwi przesuwnych Icon Loft realizaowane są na zamówienie w oparciu o specyfikację dostarczoną przez inwestora lub architekta. Czas realizacji drzwi jest zależny od aktualnego obłożenia fabryki, ekip montażowych oraz stopnia skomplikowania i wielkości zamówienia.

Zapytania prosimy wysyłać na maila : info@icon-concept.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.


Cena1000 - 1500 zł netto / 1m2Wymiaryna zamówienieDostępnośćna zamówieneiCzas realizacji2-8 tygodni

Skontaktuj się z nami