Bez względu na to, czy aranżujesz lokal usługowy czy własne mieszkanie, przed rozpoczęciem prac nad projektem warto zastanowić się jaki rodzaj wyposażenia będzie najwłaściwszy. Gotowe rozwiązania są zwykle dostępne od ręki, ale mogą nie pasować do naszego pomieszczenia i bywają wykonane ze słabej jakości materiałów. Meble na zamówienie pomogą stworzyć niebanalną i wygodną przestrzeń, poznaj 5 zalet tego rozwiązania.

1. Wykorzystaj całą przestrzeń pomieszczenia

Meble wykonywane na indywidualne zamówienie są projektowane od zera, a to oznacza, że mogą zostać stworzone tak, by wypełnić całą przestrzeń. Dzięki temu nie tylko zyskasz na estetycznym wyglądzie pomieszczenia, pozbawionym szpecących szpar, ale również będziesz mógł cieszyć się większą funkcjonalnością. Luki zostaną zastąpione większymi szafkami z cennym miejscem do przechowywania.

2. Wyróżnij się niepowtarzalnymi meblami na zamówienie

Marzysz o wnętrzu, którego nie ma nikt inny? Postaw na meble na zamówienie. Indywidualny projekt sprawdzi się zwłaszcza w lokalach usługowych takich jak: salony beauty, hotele, restauracje, kawiarnie czy różnego rodzaju sklepy i butiki. Wyposażenie zostanie stworzone z myślą o konkretnej działalności, co ułatwi codzienną pracę i przyciągnie konsumentów. Klienci będą czuli się wyjątkowo, a doświadczenie kulinarne w Twojej restauracji nie będzie w niczym przypominało obiadu w sieciówce.

3. Sięgnij po sposób na własny styl 

Meble na zamówienie mogą zostać wykonane przy użyciu najrozmaitszych połączeń materiałów oraz tekstur. Możesz zdecydować się na postarzanie, wybrać ulubiony kolor czy postawić na tapicerowanie. Dzięki temu końcowy efekt będzie wpisywał się w wybrany styl wnętrzarski np. loftowy, skandynawski, retro czy glamour.

4. Wybierz meble na wymiar, jeśli aranżujesz małe lub nietypowe pomieszczenie

Meble na zamówienie idealnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, do których nie zmieszczą się gotowe rozwiązania, a także przy aranżacji czterech ścian znajdujących się na strychu budynku – z licznymi skosami oraz nietypowym układem. Wymiary wyposażenia zostaną dopasowane do kształtu wnętrza, dzięki czemu możesz zdecydować się na umeblowanie od podłóg po sam sufit.

5. Postaw na najwyższą jakość – od projektu do realizacji

Firma Icon Concept to doświadczony partner w urządzaniu przestrzeni prywatnych oraz komercyjnych. Nasi kompetentni projektanci pomogą Ci stworzyć wnętrza, które będą odznaczać się funkcjonalnością i doskonałym stylem. Tworzymy nowoczesne meble na wymiar nie tylko we Wrocławiu. Zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź jak komfortowe i piękne będzie Twoje mieszkanie lub lokal usługowy.