Praca związana z designem

Nasza firma stale się rozwija, przez co rośnie. Wzrost wiąże się z możliwością powiększenia grona naszych pracowników. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszym zespole na wymienionych poniżej stanowiskach.

Specjalista ds. obsługi klienta

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • obsługa klienta w salonie sprzedaży Showroom Wrocław
  • przyjmowanie zapytań
  • przygotowywanie wycen i ofert
  • obsługa sprzedaży
  • dbanie o nienaganny wizerunek salonu
  • obsługa systemu CRM
  • wsparcie działu sprzedaży

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży meblowej, wnętrzarskiej
  • znajomość języka angielskiego

Aplikacja:

Prześlij do nas swoje CV na adres: cv@icon-concept.pl , w tytule wpisując : “CV : Specjalista ds Obsługi i Klienta”.

Termin zakończenia rekrutacji 30 września 2019.

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się mailowo w celu doprecyzowania dodatkowych kwestii oraz umówienia spotkania we Wrocławiu.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.