Praca związana z designem

Nasza firma stale się rozwija, przez co rośnie. Wzrost wiąże się z możliwością powiększenia grona naszych pracowników. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszym zespole na wymienionych poniżej stanowiskach.

Młodszy Projektant

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przyjmowanie zleceń z Działu Sprzedaży
  • tworzenie dokumentacji technicznej pod nadzorem Projektantów
  • zatwierdzanie dokumentacji technicznej z klientami
  • tworzenie zleceń produkcyjnych oraz list RW
  • wspieranie pracy Projektantów

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub związane z architekturą
  • umiejętność tworzenia i czytania rysunków techniczncych
  • znajomość programów komputerowych do projektowania i modelowania 3D
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Aplikacja:

Prześlij do nas swoje CV na adres: info@icon-concept.pl , w tytule wpisując : “CV : Młodszy Projektant”.

Termin zakończenia rekrutacji 1 sierpnia 2019.

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się mailowo w celu doprecyzowania dodatkowych kwestii oraz umówienia spotkania we Wrocławiu.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.