Praca związana z designem

Nasza firma stale się rozwija, przez co rośnie. Wzrost wiąże się z możliwością powiększenia grona naszych pracowników. Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w naszym zespole na wymienionych poniżej stanowiskach.

Sekretarka

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • wspieranie pracy biura i Zarządu firmy
  • odbieranie telefonów
  • obsługa skrzynek mailowych
  • organizacja pracy sekretariatu
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • proste zadania rachunkowe

Wymagania wobec kandydatów:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • znajomość obsługi komputera, pakietu office, poczty elektronicznej
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • enegriczne i pozytywne usposobienie
  • samodzielność

Aplikacja:

Prześlij do nas swoje CV na adres: cv@icon-concept.pl , w tytule wpisując : “CV : Sekretarka”.

Termin zakończenia rekrutacji 28 luty 2020.

Po otrzymaniu CV skontaktujemy się mailowo w celu doprecyzowania dodatkowych kwestii oraz umówienia spotkania we Wrocławiu.

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się z wybranymi kandydatami.