Jakie stoliki do restauracji wybrać?

Jak podaje raport Polska na talerzu, zlecony przez Makro Cash & Carry, w odpowiedzi na pytanie o czynniki decydujące o powrocie do lokalu gastronomicznego tuż obok smaku, cen czy lokalizacji, badani wskazują na wystrój i klimat lokalu. Odwiedzamy kawiarnie i puby po to, by miło spędzić czas z bliskimi i doświadczać nowych smaków w przyjemnym anturażu. Chcesz, by Twoja knajpa wyróżniła się na tle konkurencji? Sprawdź, jak wybrać najlepsze stoliki do restauracji.

 

Od czego zacząć aranżację lokalu? Wyposażenie i stoliki do restauracji

Wystrój wnętrza każdego lokalu komercyjnego powinien tworzyć spójną całość z oferowanymi produktami czy usługami. Meble, dekoracje i stoliki do restauracji mogą podkreślać styl i klimat miejsca. Do eleganckiej przestrzeni warto zastosować delikatne, ciepłe światło, stonowane kolory i ozdoby o prostych, geometrycznych formach.

Jeżeli natomiast serwujemy nowoczesną kuchnię Fusion, warto postawić na równie modernistyczny styl industrialny, pełen otwartych przestrzeni, a także minimalistycznego wzornictwa. Ciekawym pomysłem może być również zawarcie w aranżacji akcentów nawiązujących do kultury konkretnego regionu lub kraju.

 

Stoliki do restauracji – jaki materiał będzie najlepszy?

Warto postawić na naturalne, ekologiczne materiały, które dają gwarancję trwałości na lata. Stoliki do restauracji są bowiem często dezynfekowane środkami na bazie alkoholu, co wpływa na szybszą eksploatację. Warunki te spełniają takie surowce jak:

  • drewno,
  • metal,
  • szkło hartowane.

Dobrym pomysłem będzie na przykład zastosowanie blatów z żywicy epoksydowej. Substancja ta pokrywając mebel, chroni jego powierzchnię, a barwiona na różne kolory stanowi niebanalny dodatek aranżacyjny.

 

Trwałe i nietuzinkowe stoliki do restauracji od Icon Concept

Bez względu na to, czy otwierasz nowy lokal gastronomiczny, czy może planujesz odświeżenie wizerunku istniejącego miejsca – kluczem do sukcesu jest właściwa aranżacja. Nie masz pomysłu jak przyciągnąć klientów i wyróżnić się na tle konkurencji? Zgłoś się do specjalistów firmy Icon Concept.

Od lat produkujemy solidne i niebanalne meble, takie jak: krzesła barowe, lady wydawcze, zabudowy barów czy stoliki restauracyjne. Warto podkreślić, że zajmujemy się całościowym przygotowaniem zamówienia – od projektu, przez produkcję, na szybkim i precyzyjnym montażu w lokalu kończąc. Zajrzyj do galerii naszych dotychczasowych realizacji i skorzystaj z naszego doświadczenia. Wspólnie stworzymy restaurację, która będzie atrakcyjna dla Twoich gości i wygodna dla pracowników.