W dzisiejszych czasach jesteśmy zalewani produktami bardzo niskiej jakości, produkowanymi masowo. Niestety ten trend obejmuje także produkcję mebli. Dawniej ludzie przykładali ogromną wagę do funkcjonalności i trwałości wyrobów, także i dzisiaj nie powinniśmy się godzić na buble. Dlaczego jakość mebli ma znaczenie? Co za nią odpowiada?

Fabryka mebli Wrocław – indywidualne podejście do klienta

Kiedy decydujemy się na zakup mebli z sieciówki nie mamy żadnego wpływu na wygląd oraz funkcjonalność szafki, szafy czy komody. Każdy z nas jest inny, jego wymagania są odmienne w każdym aspekcie życia. Wykonanie mebli na zamówienie, umożliwia pełne dopasowanie ich do potrzeb zamawiającego. Dokładając do tego to, że każde mieszkanie jest inne i aranżacja za każdym razem wymaga uwzględnienia dokładnych wymiarów oraz nietypowych rozwiązań, np. skosów, meble na wymiar wydają się być najlepszym rozwiązaniem.

Dlaczego meble na wymiar?

Wykonanie i wykończenie mebli produkowanych przez sieciówki pozostawia wiele do życzenia. Podczas użytkowania mebli bardzo ważna jest jakość dodatków takich jak zawiasy, uchwyty czy prowadnice szuflad. Meble, do których produkcji użyto najprostszych elementów tego typu, nie będą dobrze się sprawdzały w praktyce. Zauważymy to najszybciej w miejscach, które często otwieramy i zamykamy, najczęściej jednak problem ten z czasem będzie dotyczył wszystkich mebli. Meble na wymiar dostosowane są do wymagań klienta, uwzględniają też specyfikę pomieszczenia – będą co do centymetra dopasowane do wnętrza i wykonane ze sprawdzonymi akcesoriami meblowymi.

Kłopotliwy montaż…

Producent mebli, jakim jest fabryka mebli Wrocław Icon Concept, która zaopatruje nie tylko klientów indywidualnych, ale także drogerie, sklepy, które wymagają ciekawej ekspozycji produktów, a także lokale usługowe przed wytworzeniem mebli, wykona projekt, albo oprze się na rysunku zaproponowanym przez klienta. W ten sposób przemieniając jego wizję w rzeczywistość. Dodatkowo możliwy jest montaż, co w przypadku mebli gotowych „z paczki”, jest wyjątkowo uciążliwe, ponieważ po zakupie to klient sam musi zmontować i w razie potrzemy zawiesić meble w przeznaczonym dla nich miejscu.

Fabryka mebli Wrocław Icon Concept zapewnia kompleksową obsługę klienta od projektu, przez produkcję aż do montażu mebli w miejscu ich przeznaczenia. Nie warto inwestować w produkty kiepskiej jakości, wartość użytkowa takich mebli jest bardzo niska – bardzo szybko przystają spełniać swoją podstawową funkcję. Meble wyprodukowane na wymiar zapewniają piękny wygląd oraz niezawodność na lata.