Zastanawiasz się, jak zapewnić pracownikom w Twoim sklepie większą ochronę przed wirusami? Zależy Ci, aby rozwiązanie, które wybierzesz było nie tylko skuteczne, ale także estetyczne?

Marka Icon Concept biorąc pod uwagę aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, wprowadziła do swojej oferty specjalne szybki ochronne do sklepów. Ten rodzaj barier doskonale sprawdzi się w sklepie spożywczym, osiedlowych delikatesach, aptece, urzędzie czy na poczcie. To wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, które zapewnia komfortową, wygodną, a przede wszystkim bezpieczną pracę.

Szyba ochronna do sklepu – profilaktyka zarażeń

Pleksi oddzielające sprzedawcę od klienta chroni obydwie strony przed zarazkami i drobnoustrojami. Dzięki zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy kasjerem, a osobą kupującą ryzyko zachorowania znacząco się zmniejsza. Jednocześnie proponowane przez nas rozwiązanie nie wpływa na zmniejszenie komfortu pracy. Otwór znajdujący się na dole konstrukcji pozwala na swobodne i łatwe wydawanie zamówionego towaru.

Indywidualnie dopasowana szybka ochronna do sklepu

W Icon Concept tworzymy meble i dodatki najwyższej jakości. Nasze szyby ochronne do sklepów wykonane są z pleksi o wysokim stopniu przezroczystości, a trwała konstrukcja została zrobiona ze stali malowanej proszkowo. 

Wykończenie z dbałością o najmniejsze detale sprawia, że nasze pleksy ochronne doskonale będą się prezentować w każdym lokalu handlowym. Oferujemy naszym klientom bariery przeciwko wirusom o wielkości 90×100 cm. Szyby ochronne do sklepu są dostarczane gotowe do natychmiastowego użytku. Wystarczy postawić je na ladzie sklepowej. Dzięki specjalnym otworom mocującym można je przykręcić na stałe do blatu lub ściany. Prosta i stabilna konstrukcja pozwala na łączenie ze sobą szyb ochronnych do sklepu, dzięki temu możesz stworzyć barierę o indywidualnie dopasowanej wielkości.

Szybki ochronne dla placówek medycznych – taniej lub za darmo

Ogłoszenie stanu epidemii w naszym kraju wymusiło zmianę wielu dotychczasowych przyzwyczajeń oraz konieczność dostosowania się do nowych wytycznych rządu, które mają na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa. Sytuacja w służbie zdrowia od kilku tygodni jest napięta, a lekarze i pielęgniarki mają wiele pracy. 

Marka Icon Concept oferuje klientom z branży medycznej – szpitalom, przychodniom oraz innym placówkom leczniczym – przekazanie szybek ochronnych w cenie kosztów ich wykonania lub zupełnie za darmo. W tym celu prosimy o kontakt z nami. 

Dołożymy wszelkich starań, aby wspólnymi siłami przetrwać tę sytuację i jak najszybciej powrócić do normalnego, codziennego trybu życia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.