Blackbeard Wrocław – ekskluzywny salon sprzedaży alkoholi premium połączony z barberem.

Blackbeard to nowe, wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Lokal łączye w sobie salon alkoholowy z barberem. Blackbeard zlokalizowany przy ulicy Tęczowej 57 we Wrocławiu to nasza najnowsza kompleksowa realizacja obejmująca m.in dostawę mebli sklepowych premium.

Meble sklepowe premium Icon Concept Design

Projekt realizowaliśmy we współpracy z niezawodną Klaudią Utracik z Klu Studio  . Klaudia mierzyła się tutaj z ambitnym projektem zakładającym rewitalizację zazbytkowego lokalu, mieszczącego się w starej, ceglanej kamienicy, zlokalizowanej przy ulicy Tęczowej we Wrocławiu. Chęć zachowania spójności z istniejącymi na miejscu elementami architektury, zdecydowano się na świetnie sprawdzające się w loftowych wnętrzach szklenia Icon Loft , oddzielających w tym wypadku przestrzeń barbera od pozostałej części salonu.

Ekspozycja wykwintnych alkoholi z całego świata wymagała czegoś więcej niż zwykłych regałów sklepowych. Doskonale sprawdziła się w tym przypadku nasza oferta mebli sklepowych premium. Projektowane na zamówienie, industrialne regały wyposażone są w drewniane półki i zamykane szafki u podstawy. Połączenie stalowych profili  lakierowanych proszkowo, z półkami z drewna, to dobrze znane nam rozwiązanie. Takie połączenie stosujemy najczęściej w przypadku mebli sklepowych premium, kierowanych do najbardziej wymagających klientów.

Lokal przy ulicy Tęczowej realizowaliśmy kompleksowo, co oznacza , że dostarczaliśmy dla inwestora niemal wszystkie meble i elementy wyposażenia. Do najciekawszych zaliczyć można śmiało tworzone specjalnie na zamówienie Blackbeard lampy LED w kształcie ringów oraz industrialne konstrukcje oświetleniowe montowane na ścianach. Lampy Icon Ring wkrótce dostępne będą w stałej ofercie naszej firmy.

 

Nieodzownym elementem loftowych realizacji we współpracy z Klaudią Utracik, stały się panele z cortenu montowane do ścian. Corten wykorzystaliśmy w tej realizacji także do wykonania frontu lady recepcyjnej.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą obejmującą meble sklepowe premium oraz kompleksową obsługą skierowaną do firm prowadzących działalność w sektorze retail prosimy o kontakt z naszym działem sprzeadaży:

info@icon-concept.pl / +48 532 750 707