Zaprojektowane po ludzku.

System drzwi i ścianek Icon Loft został zwycięzcą konkursu organizowanego przez Agora S.A., zdobywając znak jakości Zaprojektowane po ludzku.


Poznaj Icon Loft Lite

Minimalistyczny system przeszkleń do zastosowania wewnętrznego

System szklanych ścian w metalowych ramach Icon Loft to odpowiedź na aktualnie panujące trendy w projektowaniu wnętrz i architekturze. Icon Loft to mimalistyczny design i najwyższa jakość wykonania.

System stalowych ram produkowany jest ze starannie wybranego, najwyższej jakości materiału. Stalowe ramy są malowane w technologi lakierowania proszkowego. Do wykończenia konstrukcji można zastosować szeroki wybór wysokiej jakości szkła.

System przeszkleń w stalowych ramach znajduje zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych jak restauracje, hotele czy sklepy, oraz w prywatnych inwestycjach mieszkaniowych. Każdy projekt w systemie Icon Loft jest ma indywidualny charakter i jest realizowany na zamówienie.

 

Projektowane na zamówienie

Wszystkie realizacje w systemie Icon Loft produkowane są na zamówienie. Wymiary, podział szkleń, zastosowany rodzaj drzwi, szkło użyte do wypełnienia, kolor lakierowania ram to parametry jakie podlegają pełnej indywidualizacji na etapie projektowym.

Do produkcji drzwi i szklanych ścian w systmie Icon Loft wykorzystujemy bardzo cienkie, minimalistyczne profile stalowe o wysokości 30mm. Produkujemy szklenia w trzech wariantach technologicznych nadających się odpowiednio do różnych projektów. Nasi projektanci podczas procesu tworzenia szkleń dla Państwa doradzają i przygotowują optymalne rozwiązania dla każdej realizacji.

Wizualna lekkość konstrukcji

Obejrzyj na żywo

Nasze produkty Icon Loft można obejrzeć w naszym showroomie we Wrocławiu oraz w miejscach realizacji dostępnych publicznie na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami aby poznać listę lokalizacji lub poszperaj na naszym blogu i facebooku, gdzie na bieżąco dodajemy informacje o naszych najnowszych realizacjach.

Odwiedź naszego facebook'a
Poznaj Icon Loft Unico

Stalowe okna i drzwi z izolacją termiczną

System szklanych ścian w metalowych ramach Icon Loft Unico to minimalistyczny system profili stalowych izolowanych termicznie. Icon Loft Unico to profile szwajcarskiej marki Forster, pozwalające na budowanie drzwi loftowych oraz okien do zastosowania zewnętrznego.

Dlaczego Icon Loft ?

Projektowane na wymiar

Wszystkie ściany szklane Icon Loft projektowane są na wymiar, dzięki czemu pozostają w 100% dopasowane do potrzeb Twojego wnętrza.

Wsparcie

Nasi projektanci poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces zamówienia. Doradzą w podjęciu decyzji dotyczących najlepszego rozwiązania technicznego, rodzaju szklenia i koloru ram.

Najwyższa jakość

Szklenia Icon Loft produkowane są  z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jak np. wykrawarka laserowa przez wykwalifikowany zespół co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Dostawa i montaż

Nasz doświadczony zespół świadczy usługi dostawy i montażu szkleń w całej Polsce i Europie. Przy zamówieniach bez usługi montażu, korzystamy z usług zewnętrznych firm transportowych, oraz umożliwiamy odbiór osobisty naszych produktów.

Drzwi loftowe Icon Loft Lite

Przykładowe typy drzwi pojedynczych, uchylnych

Drzwi loftowe Typ 1

Drzwi loftowe Typ 2

Drzwi loftowe Typ 3

Drzwi loftowe Typ 4

Poglądowe wizualizacje zakładają wymiar zewnętrzny drzwi 200 cm x 100 cm.

Nasze realizacje szklanych ścian i drzwi Icon Loft

Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie zdjęcia z naszych realizacji. Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje system Icon Loft.


Wyceń swój projekt Icon Loft

Formularz wyceny

Poszukujemy partnerów biznesowych !

Prowadzisz firmę projektową, budowlaną lub wykończeniową?  Montujesz okna, drzwi lub meble ?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz rozwinąć swój biznes wprowadzając do swojej oferty nowoczesny, zyskujący coraz większą popularność w Polsce i Europie produkt – skontaktuj się z nami.

Oferujemy współpracę na warunkach agencyjnych firmom, które chcą prowadzić samodzielną sprzedaż i montaż szklanych ścian i drzwi Icon Loft.

Aby poznać więcej szczegółów i omówić możliwośći współpracy – napisz do nas, odpowiemy na pewno.


Dowiedz się więcej