drzwi loftowe standardowe

drzwi loftowe i ścianki na wymiar

Icon Concept, drzwi kute, drzwi metalowe, drzwi metalowe loftowe, drzwi wewnętrzne, wrocław, dolnośląskie, LOFT, drzwi loft, drzwi metalowe loft, kowalstwo, okna metalowe industrialne, witryny metalowe industrialne

projekty na specjalne zamówienie

stalowe drzwi loftowe i okna zewnętrzne

Sprawdź ofertę drzwi loftowych, rozwiernych i przesuwnych, o standardowych wymiarach 90 i 100x210cm, dostępnych na magazynie z maksymalnie krótkim czasem dostawy.

Sprawdź ofertę drzwi standardowych, dopasowanych na wymiar jaki potrzebujesz.

Podwieszane przeszklenia, skosy, łuki oraz całe zabudowy pomieszczeń – projekty na specjalne zamówienie to nasza specjalność.

Stalowe okna i drzwi na specjalne zamówienie z izolacją termiczną marki Forster.

Poznaj Icon Loft Lite

Minimalistyczny, autorski system przeszkleń do zastosowania wewnętrznego

Icon Loft Lite to nowoczesne przeszklenia: loftowe ścianki działowe i drzwi produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Icon Loft Lite to minimalistyczny design i najwyższa jakość wykonania.

Icon Loft Lite to zaprojektowany przez nas system profili przeznaczonych do różnego zastosowania. Icon Loft Lite to zimny profil pozwalający na budowanie zindywidualizowanych konstrukcji jak m.in. ścianki działowe, przepierzenia, drzwi rozwierne, drzwi przesuwne czy drzwi pivotowe.

System Icon Loft Lite znajduje szerokie zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych jak restauracje, hotele czy sklepy, oraz w prywatnych inwestycjach mieszkaniowych. Każdy projekt w systemie Icon Loft Lite jest ma indywidualny charakter i jest realizowany na zamówienie.

Drzwi loftowe wykonane systemie Loft Lite w standardowych wymiarach

Zobacz modele drzwi standardowych w naszym sklepie online.

Zobacz modele standardowe
Poznaj Icon Loft Cut

Ekonomiczne rozwiązanie do budowania przeszkleń stałych.

Icon Loft Cut to ekonomiczne z punktu widzenia ceny przeszklenia: loftowe ścianki działowe i drzwi loftowe przesuwne. Icon Loft Cut doskonale sprawdza się do szybkich realizacji projektów komercyjnych – restauracji, biur.

Icon Loft Cut to innowacyjny system opracowany przez projektantów Icon Concept. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji opierającej się o cięcie laserowe stali, system pozwala na sporą ilość modyfikacji i indywidualizacji projektu. Icon Loft Cut jest tańszą alternatywą dla rozwiązań Loft Lite.

System Icon Loft Cut pozwala na budowanie konstrukcji ścian działowych, przepierzeń oraz na drzwi loftowe przesuwne. System nie pozwala na budowanie drzwi loftowych rozwieranych.

Dlaczego Icon Loft ?

Projektowane na wymiar

Wszystkie ściany szklane i drzwi loftowe Icon Loft projektowane są na wymiar, dzięki czemu pozostają w 100% dopasowane do potrzeb Twojego wnętrza.

Wsparcie

Nasi projektanci poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces zamówienia. Doradzą w podjęciu decyzji dotyczących najlepszego rozwiązania technicznego, rodzaju szklenia i koloru ram.

Najwyższa jakość

Drzwi loftowe i Szklenia Icon Loft produkowane są  z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jak np. wykrawarka laserowa przez wykwalifikowany zespół co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Dostawa i montaż

Nasz doświadczony zespół świadczy usługi dostawy i montażu szkleń w całej Polsce i Europie. Przy zamówieniach bez usługi montażu, korzystamy z usług zewnętrznych firm transportowych, oraz umożliwiamy odbiór osobisty naszych produktów.

Jak zmierzyć otwór pod drzwi loftowe?

Zajrzyj do naszego poradnika na youtube.

Nasze realizacje szklanych ścian i drzwi loftowych Icon Loft

Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie zdjęcia z naszych realizacji. Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje system Icon Loft.


Wyceń swój projekt Icon Loft

kalkulator online

Poszukujemy partnerów biznesowych !

Prowadzisz firmę projektową, budowlaną lub wykończeniową?  Montujesz okna, drzwi lub meble ?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz rozwinąć swój biznes wprowadzając do swojej oferty nowoczesny, zyskujący coraz większą popularność w Polsce i Europie produkt – skontaktuj się z nami.

Oferujemy współpracę na warunkach agencyjnych firmom, które chcą prowadzić samodzielną sprzedaż i montaż szklanych ścian i drzwi Icon Loft.

Aby poznać więcej szczegółów i omówić możliwośći współpracy – napisz do nas, odpowiemy na pewno.


Dowiedz się więcej


Icon Concept Design

Przedsiębiorstwo Vonart sp. z o.o. sp. k.

NIP: 8943127385 / REGON: 369717516

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000723492