Drzwi przesuwne – Icon Loft Standard

Drzwi przesuwne Icon Loft Standard to propozycja dla wnętrz z charakterem. Doskonała alternatywa dla produkowanych na zamówienie drzwi Icon Loft oraz popularnych drzwi typu barn door. Drzwi Icon Loft Standard to systemowe rozwiązanie pozwalające na samodzielne, zindywidualizowane zagospodarowanie projektowanej przestrzeni. Drzwi przesuwne przeznaczone są do montażu naściennego, dedykowane do otworów drzwiowych nie większych niż 95cmx205cm. Cztery podstawowe wzory, dostępne obecnie w sprzedaży, zostaną w krótce uzupełnione o kolejne nowoczesne projekty.

Precyzyjny system jezdny i dożywotnia gwarancja.

Przejęty z droższych, produkowanych na zamówienie i wymiar drzwi Icon Loft system jezdny produkowany jest przez Icon Concept. Jest to jedyny system jezdny o industrialnej stylistyce oferujący tak wysoką kulturę pracy. Icon Concept udziela dożywotniej gwarancji na systemy jezdne Icon Loft. System jezdny oferowany w zestawie z drzwiami Icon Loft standard jest kompatybilny wyłącznie z drzwiami Icon Concept.

Przede wszystkim jakość.

Drzwi Icon Loft Standard są produktem, który powstał jako wynik doświadczeń zdobytych przez Icon Concept w produkcji metalowych drzwi i ścian wypełnionych szkłem – Icon Loft. Zebrane doświadczenia pozwoliły nam na stworzenie produktu pięknego, funkcjonalnego i prostego. Drzwi produkowane są z wykorzystaniem tych samych nowoczesnych technologii w fabryce Icon Concept we Wrocławiu. Zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i najwyższej jakości materiałów procentuje najwyżsża możliwą jakością naszych drzwi.

Systemowość.

Drzwi Icon Loft Standard są produktem w 100% powtarzalnym, co pozwala na łączenie drzwi w pary i większe zestawy w celu zamknięcia większych otworów i oddzielenia powierzchni. Drzwi doskonale sprawdzają się jako oddzielenia wiatrołapów, drzwi do pomieszczeń, biur, sypialni, kuchni. Możliwość zastosowania kilku wypełnień szklanych o różnym stopniu przezroczystości pozwala na zachowanie przejrzystości wnętrza lub zbudowanie większej intymności w oddzielanym pomieszczeniu.

Najkrótszy czas realizacji.

Drzwi oferowane przez Icon Concept na zamówienie wiążą się z pewnym czasem oczekiwania na realizację zamówienia, potrzebnym na ich zaprojektowanie i wyprodukowanie. Drzwi Icon Loft Standard, dostępne są od ręki i są wysyłane już następnego dnia po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności.