Showroom Wrocław – Icon Concept Design

Z wielką przyjemnością możemy już oficjalnie ogłosić otwarcie naszego pierwszego showroomu. Nasza firma pochodzi z Wrocławia, dlatego oczywsitym wydał nam się wybór lokalizacji. Nasz wrocławski showroom znajduje się w Galerii Wnętrz Domar przy ulicy Braniborskiej 14.

Nowy showroom meblarski

Powstanie naszego showroomu wiąże się z potrzebą, która wynikała z wielu spotkań z naszymi klientami. „Nasza dotychczasowa ekspozycja w biurze zlokalizowanym przy naszej fabryce nie miała tak dogodnej dla klientów lokalizacji jaką stwarza Domar” – mówi kierownik showroomu Icon Concept, Piotr Hryszczyński. „Showroom ma spełniać dwa zadania. Po pierwsze, ma stanowić ekspozycję naszych produktów na zamówienie jak np. system drzwi i ścianek loftowych Icon Loft oraz produktów standardowych jak chociażby meble. Drugim, ważniejszym zadaniem jest dla nas stworzenie przestrzeni, w której będziemy mogli spotkać się z naszymi klientami, architektami i projektantami” – dodaje.

Loftowe drzwi i ścianki – zobacz na żywo

Showroom Wrocław Icon Concept prezentuje standardowe i konfigurowalne rozwiązania stosowane w produkcji naszych drzwi loftowych i ścianek działowych. Zainteresowani mogą na żywo doświadczyć gotowego produktu, dowiedzieć się więcej na temat stosowanych rozwiązań, zasięgnąć porad naszych specjalistów. Nasi klienci mają niepowtarzalną okazję obejrzenia produktu, który do tej pory sprzedawany jest w Polsce wyłącznie online.

Meble i wyposażenie wnętrz

Showroom Icon Concept to nie tylko system Icon Loft. Na miejscu firma prezentuje szereg rozwiązań technologicznych i materiałowych stosowanych przy produkcji na zamówienie oraz przy realizacji niestandardowych projektów. Dodatkowo w showroomie można obejrzeć standardową ofertę mebli dostępnych do zamówienia od ręki. W showroomie Icon Concept można obejrzeć aktualnie m.in:

  • stoły z blatami z litego drewna oraz blatami typu 'live edge’
  • stoliki kawowe
  • meble z mosiądzu
  • loftowe i industrialne lampy
  • unikatowe meble
  • szafy, regały i gabloty
  • zabudowy meblowe na zamówienie
  • meble nowoczesne ze stali i drewna

Showroom Icon Concept Domar

Showroom Wrocław – Icon Concept w Domarze zlokalizowany jest na I-wszym piętrze. Galeria Wnętrz Domar dysponuje dużym parkingiem dla klientów. Showroom jest dostępny do odwiedzania w godzinach otwarcia galerii – od poniedziałku do soboty od godziny 10.00 do 20.00. W niedziele handlowe showroom czynny jest zgodnie z godzinami otwarcia galerii.

W razie pytań dotyczących działalności showroomu można pisać na adres: showroom@icon-concept.pl lub telefonować na numer:  +48 694 456 821 .