Meble do restauracji – restauracja Il Tramonto Wrocław

Wszyscy członkowie ekipy Icon Concept są wielkimi fanami kuchni śródziemnomorskiej. Bardzo ucieszyła nas perspektywa stworzenia mebli i wyposażenia do wrocławskiej restauracji Il Tramonto, mieszczącej się w nowo otwartej galerii handlowej Tarasy Grabiszyńskie.

Wyposażenie restauracji Il Tramonto

Menu restauracji Il Tramonto to połączenie najlepszych elementów kuchni śródziemnomorskiej z różnych krajów leżących nad basenem Morza Śródziemnego. Meble do restauracji Il Tramonto to połączenie stali, szkła i wysokiej jakości drewna. Wnętrze restauracji dominuje widoczna dla odwiedzających, odzielona za pomocą szklanej ścianki Icon Loft kuchnia. Każdy odwiedzający ma szansę podejrzeć kucharzy przy pracy. W 90% realizacji szklane ścianki Icon Loft malujemy proszkowo na kolor czarny. W tym przypadku było inaczej, ponieważ wszystkie elementy dostarczane przez nas na potrzeby tej realizacji malowaliśmy na kolor kremowy.

Stworzone we współpracy z projektantami wnętrz meble do restauracji takie jak stoły oraz pozostałe elementy wystroju m.in. pomocniki kelnerskie, podwieszane regały na alkohol wyposażone są w półki i akcesoria z litego drewna dębowego. Stoły restauracyjne Icon FAT o wymiarach 80×80 cm doskonale sprawdzają się w restauracjach dzięki zamontowanym regulowanym stopkom, pozwalającym na poziomowanie stołu niezależnie od podłoża na którym stoi.

Meble do restauracji i wyposażenie na zamówienie Icon Concept

W Icon Concept bardzo cieszymy się na realizacje, w których wykorzystywane są produkowane przez nas meble i wyposażenie restauracji na zamówienie. Każdy indywidualny projekt to dla nas nowe doświadczenia i urozmaicenie. Realizacje tego typu oparte o ścisłą współpracę z architektami i projektantami wnętrz pozwalają na uzyskanie unikalnego wyglądu i klimatu wnętrza nowej restauracji lub kawiarni. Rozwiązanie to sprawdza się również w przypadku tworzeniu konceptu sieciowego, gdzie standaryzacja elementów wystrouju pozwala na zachowanie spójności pomiędzy poszczególnymi lokalami sieci.

Meble do restauracji na zamówienie to nasza specjalność. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i trwałością. Aby poznać dokładniej naszą ofertę mebli i kompleksowego wyposażnia restauracji skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila :

info@icon-concept.pl