Szkolenie dla archiktektów i projektantów wnętrz – Poznaj Icon Loft

9 lutego 2018 mieliśmy niezwykłą przyjemność goszczenia grupy architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych tematem projektowania i wkomponowywania szklanych ścian i drzwi Icon Loft w projekty wnętrz. Spotkanie odbyło się w piątkowy wieczór w fabryce Icon Concept we Wrocławiu. Szkolenie miało na celu zwiększenie świadomości na temat szklanych ścian i drzwi Icon Loft, prezentację podstawowych zastosowań oraz objaśnienie najczęstszych mankamentów związanych z uwzględnieniem szkleń Icon Loft w projekcie wnętrza.

Tematyka szkolenia

Szkolenie podzielone było na trzy części. W pierwszej części spotkania swoją prezentację przedstawił CEO Icon Concept – Michał Budzanowski. Krótka prezentacja przedstawiała sylwetkę marki Icon Concept oraz podstawowy zakres jej działalności. W kolejnych częściach szkolenia zespół projektowy Icon Concept przedstawił tematykę związaną z projektowaniem systemu Icon Loft. Omówiono różnice pomiędzy 3 wariantami szkleń Icon Loft : Lite, Strong i Standard. Podczas prelekcji uczestnicy poznali najważniejsze zagadnienia związane z odpowiednim zaplanowaniem montażu systemu Icon Loft, uwzględnieniem w projekcie odpowiednich rozwiązań technicznych. W tej części omówiono także najciekawsze realizacji i case study z działalności Icon Concept Design. W ostatniej części szkolenia uczestnicy zostali zaproszeni na wycieczkę po hali produkcyjnej oraz do zadawania pytań ekspertom z działu projektowego Icon Concept podczas drobnego poczęstunku.

Szansa spotkania na drodze projektant – wykonawca

Szkolenia organizowane przez Icon Concept są odpowiedzią na zwiększające się zainteresowanie produktami produkowanymi na zamówienie. Wzrost zainteresowania odnotowany jest zarówno wśród projektantów, architektów jak i samych inwestorów. Rozwiązania z realizacji komercyjnych znajdują szersze zastosowanie w realizacjach mieszklanych i odwrotnie. Spotkania organizowane w siedzibie Icon Concept są doskonałą okazją do spotkania specjalistów, zadawania i uzyskiwania odpowiedzi na ciekawe pytania, wymiany pomysłów. Kolejne szkolenie Icon Concept odbędzie się w maju a jego tematyka zostanie podana w krótce na kanałach mediów społecznościowych Icon Concept. sz