Drzwi przesuwne Icon Loft Standard

W styczniu tego roku urochomiliśmy nowy, oficjalny sklep internetowy, będący platformą sprzedażową dla naszych standardowych, seryjnie produkowanych produktów. Uruchomienie Iconloft.pl stało się świetną okazją do premiery nowego produktu jakim są drzwi Icon Loft Standard – ekonomiczna alternatywa dla produkowanych przez nas na zamówienie szkleń Icon Loft

Nowoczesny design

W dniu premiery naścienne drzwi przesuwne dostępne są w 4 podstawowych modelach. W najbliższym czasie planowane są kolejne edycje oraz poszerzanie gamy dostępnych wzorów. Każde drzwi wyposażone są w dwa designerskie pochwyty doskonale grające z minimalisytcznym designem drzwi.

Standardowy produkt do samodzielnego montażu

Drzwi w systemie Icon Loft Standard są odpowiedzią na potrzebę naszych klientów. Produkowane na zamówienie drzwi Icon Loft są produktem kosztownym oraz wymagajacym wydłużnego czasu oczekiwania na realizację, związanego z etapem ustaleń, pomiarów, projeku i produkcji towaru dopasowanego w 100% do potrzeb wnętrza, w którym będą instalowane. Drzwi Icon Loft Standard to gotowy, dostępny od ręki produkt pozwalający na szybki i bezproblemowy montaż, z jednoczesnym zachowaniem klimatu loftowego w urządzanym wnętrzu.

Parametry drzwi Icon Loft Standard

Drzwi Icon Loft Standard mają wymiary 210cm x 100 cm. Pojedynczo zamontowane drzwi są przystosowane do zamontowania na otworze drzwiowym o maksymalnych wymiarach 200cm x 95 cm.  Drzwi można łączyć w rzędy, a zatem montując dwoje drzwi obok siebie można zamykać otwory drzwiowe stanowiące odpowienią wielokrotność wymiaru drzwi. Drzwi Icon Loft Standard wyposażone są w sprawdzony system jezdny pochodzący z droższego systemu Icon Loft Lite. System składa się z prowadnicy o długości 200cm oraz mechanizmu jezdnego wyposażonego w wysokiej jakości łożyska. System charakteryzuje się wysoką jakością pracy. System jezdny Icon Loft pozwala także na regulację i poziomowanie zawieszonych drzwi.

Metalowe ramy wypełnione szkłem

Podobnie jak w droższym systemie Icon Loft ramy drzwi systemu Icon Loft Standard wykonane sa ze stali. Technologia cięcia laserowego wykorzytana w tym wariancie pozwoliła na obniżenie kosztów i czasu produkcji co dało w konsekwencji niższą cenę sprzedaży. Drzwi dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych i opcjach wypełnień. Ramy lakierowane są proszkowo.

Montaż

Drzwi zaprojektowano w sposób pozwalający na bardzo łatwy i szybki montaż. Z montażem spokojnie poradzą sobie dwie osoby z podstawowymi umiejętnościami montażowymi. Do montażu wystarczą podstawowe narzędzia i około jednej godziny czasu.

Potrzbne do montażu drzwi narzędzia to :

  • wiertarka
  • poziomica
  • wkrętarka
  • odpowiednie dla danego materiału kołki montażowe
  • klucze imbusowe

Proces montażu opisany jest szczegółowo w dołączonej do zestawu instrukcji.

 

Gdzie kupić ?

Drzwi od dnia 23 stycznia 2018 dostępne są w sklepie internetowym iconloft.pl będącym własnością marki Icon Concept Design.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności zapraszamy do kontaktu pod adresem info@icon-concept.pl