Meble do restauracji – Panczo, ul. Św. Antoniego

Z wielką radością przyjęliśmy informacje, że nasze ulubione meksykańskie Panczo nabiera wiatru w żagle i otwiera własny, niezależny lokal. Wnętrze projektu Klaudii Utracik doskonale oddaje nowocesny charakter marki Panczo. Lokal oferuje zamawiane przy barze, znane i lubiane dania z menu foodtruckowego rozszerzone o nowe pozycje, oraz kolorowe drinki na bazie tequili.

Bar z cortenu

Realizacje dla Panczo, zawsze charakteryzują się niepowtarzalnymi materiałami oraz nietypowymi wykończeniami. Specjalnie na tą realizację zastosowaliśmy autorską metodę lakierowania postarzonego cortenu. Metoda ta miała dać efekt “starego, zniszczonego konteneru, z wyblakłą od meksykańskiego słońca, łuszczącą się farbą”. Efekt ten zastosowaliśmy także w tradycyjnych już panczowych czachach na ścianach lokalu.

Panczo – najlepszy tex-mex we Wrocławiu

Panczo w ocenie klientów i krytyków kulinarnych pozostaje najlepszą restauracją z nowoczesną kuchnią meksykańską we Wrocławiu. W weekendy ciężko o wolny stolik, restauracja przeżywa prawdziwe oblężenie popołudniami i wieczorami.

Meble restauracyjne

W Icon Concept bardzo zależy nam na indywidualnym podejściu do klienta. Wiemy jak ważna jest charakterystyczna marka oraz utrzymanie jej unikalnego charaketru poprzez skuteczną komunikację wizualną. W czasach prawdziwego renesansu restauracyjnego z jakim mamy doczynienia w Polsce, coraz częściej restauratorzy zwracają uwagę na unikalny design i branding lokalu.

Jeżeli też chcesz stworzyć niepowtarzalne wnętrze Twojego lokalu – skontaktuj się z nami na info@icon-concept.pl