Szyba ochronna dla handlu

W związku z bardzo dużą ilością zapytań uruchomiliśmy produkcję i sprzedaż szyb ochronnych dla pracowników handlu.

Sklep
szyba ochronna apteka sklep osłona lady kasowej

DRZWI ŚCIANKI LOFTOWE

Icon Concept jest jednym z pierwszych polskich producentów drzwi loftowych. W 2015 roku stowrzyliśmy trzy własne systemy produkcji drzwi i ścianek loftowych. Nasze produkty są projektowane na zamówienie, co sprawia, że doskonale  odnajdują się we wnętrzach nowoczesnych i klasycznych.

Poznaj Icon Loft

MEBLE DLA BIZNESU – KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

Icon Concept Design to firma zajmująca się wyposażeniem wnętrz komercyjnych. Projektujemy i wyposażamy wnętrza sklepów, restauracji. Icon Concept Design jest zespołem projektowo-wykonawczym będącym częścią Przedsiębiorstwa Vonart Sp. z o.o. posiadającego 30 lat doświadczenia w produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Oferta dla firm

MEBLE DLA DOMU I FIRMY

W Icon Concept projektujemy i produkujemy meble. W naszej ofercie znajdują się meble standardowe – gotowe do zamówienia od ręki, oraz meble produkowane na zamówienie. W Icon Concept oferujemy meble wykonane z szerokiego zakresu materiałów: stali, metali kolorowych (mosiądz, miedź), drewna litego, płyt i laminatów meblowych, tworzyw sztucznych i szkła.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

Nasze wartości

Design

Design oznacza dla nas więcej niż tylko wygląd końcowy produktu. Nasze produkty projektowane są tak aby gwarantowały maksymalną funkcjonalność i efektowność formy. Projektowanie to dla nas proces, w którym najważniejszym czynnikiem jest odbiorca i jego potrzeby.

Jakość

Nasze produkty produkujemy w 100% w Polsce, we Wrocławiu. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców materiałów najwyższej jakości. Blisko 30 lat doświadczenia i nowoczesny park maszynowy w połączeniu z uwagą jaką przykładamy do szczegółów pozwala nam oferować naszym klientom 100% satysfakcji.

Środowisko

Na każdym etapie projektowania i produkcji dbamy o środowisko, upewniając się, że mimalizujemy nasz wpływ na ekosystem. W produkcji naszych mebli korzystamy z zaufanych dostawóc materiałów, do ich pakowania i produkcji wykorzystujemy ekologiczne materiały podlegające w 100% recyklingowi.

Doświadczenie

Vonart - spółka matka dla Icon Concept to firma założona w 1990 roku, produkująca nieprzerwanie meble i wyposażenie sklepów dla klientów Polsce i całej Europie. Blisko 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli dało życie  nowej marce Icon Concept Design oraz Icon Contract.

Kompleksowość

Od projektu po wykonastwo generalne. Usługa Icon Contract oferuje usługi z zakresu projektowania wnętrz i wyposażenia obiektów komercyjnych, wykonastwa budowlanego we współpracy z firmami partnerskimi po montaż mebli i wyposażenia w gotowym lokalu.

Wsparcie

Na każdym etapie realizacji od projektu po montaż cały zespół Icon Concept Design jest gotowy do pomocy i wspracia merytorycznego. Nasze konsultacje i propozycje zmian w projektach ułatwiają i przyspieszają proces wdrażania projektu.


Icon Concept Design ® oraz logo Icon Concept są zastrzeżonymi prawnie znakami towarowymi.

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Przedsiębiorstwa Vonart Sp. z o.o. oraz jest chroniona prawami autorskimi. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów bez pisemnej zgody zabronione.

Siedziba firmy

Icon Concept Design

Przedsiębiorstwo Vonart sp. z o.o.

ul. Fabryczna 10, 56-609 Wrocław

Showroom Icon Concept

Galeria Wnętrz Domar

ul. Braniborska 14

Wrocław