Icon Concept Design działa na rynku od 2010 roku. Icon Conept Design to polska marka oferująca nowoczesne rozwiązania w branży mebli i wyposażenia wnętrz. Firma samodzielnie projektuje i produkuje produkty najwyższej jakości we własnym, mieszczącym się we Wrocławiu zakładzie produkcyjnym. Icon Concept Design jest częścią rodzinnej spółki – Przedsiębiorstwa Vonart Sp. z o.o. Historia firmy sięga 1989 roku odkąd Przedsiębiorstwo Vonart zajmuje się nieprzerwanie produkcją mebli i wyposażenia sklepów dla klientów w Polsce i w całej Europie. W firmie pracuje i zarządza już drugie pokolenie właścicieli.  Firma wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji mebli dla klientów indywidualnych oraz projektowaniu i produkcji wyposażenia dla restauracji, kawiarni oraz innych obiektów komercyjnych jak salony sprzedaży, butiki, salony fryzjerskie.

Współpracując z partnerami B2B, dla których istotny jest każdy detal w kreowaniu ich marki, stosujemy dokładną analizę potrzeb i oczekiwań inwestora. Następnie nasz zespół przygotowuje projekt wnętrza, mebli i wyposażenia, który jest dalej rozwijany w oparciu o bezpośredni kontakt z inwestorem. Gotowe i zatwierdzone projekty są kierowane do realizacji w naszej fabryce, a następnie montowane na miejscu inwestycji.

Naszą misją jest oferowanie inwestorom możliwości realizowania najwyższej jakości mebli i wyposażenia dla obiektów komercyjnych oraz horeca, dopasowanych do ich potrzeb i wizerunku marki, który kreują za pomocą skrojonego na miarę wnętrza.

Naszym celem jest dynamiczny rozwój Icon Conept oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności mając na względzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pracowników i parterów, a także dbałość o etyczne postępowanie w biznesie.

Historia

Mamy 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Park maszynowy

Wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy, w którego skład wchodzą wykrawarki laserowe i CNC, prasy, spawalnia, nowoczesna lakiernia proszkowa.

Design

Mamy własny, doświadczony zespół projektantów i architektów gotowych na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Wizualizacje 3D

Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy projektowe co pozwala nam na łatwe tworzenie wizualizacji tworzonych przez nas produktów.

Precyzja

Wykorzystanie w produkcji narzędzi jak np. wykrawarka laserowa, działająca w oparciu o cyfrowe projekty pozwala nam na najwyższą możliwą jakość i powtarzalność naszych produktów.

Elastyczność

Nie jesteśmy korporacją, co pozwala nam na elastyczność nie osiągalną dla dużych firm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i nie ma dla nas projektów niemożliwych.