Czym się zajmujemy ?

W Icon Concept Design oferujemy usługi kompleksowych projektów wnętrz komercyjnych. Icon Concept Design oferuje kompletne aranżacje sklepów, salonów sprzedaży, showroomów, butików oraz restauracji i kawiarni, na każdym etapie realizacji od projektu po umeblowanie. Nasza firma bardzo blisko współpracuje z uznanymi biurami projektowymi oraz oferuje swoje doświadczenie zdobyte podczas 30 lat działalności w obszarze produkcji i dostarczania wyposażania sklepów.

Icon Concept Design w projektach wnętrz komercyjnych korzysta w dużej mierze ze zdobytego doświadczenia w kompleksowym wyposażaniu wnętrz. W naszych projektach stosujemy głównie własne rozwiązania co pozwala na duży zakres dostosowania mebli i wyposażenia do potrzeb klienta. Stawiamy na rozwiązania zindywidualizowane, unikalne i wpisujące się w  wizerunek i charakter marki, dla której projektujemy.

Projektujemy meble i wyposażenie zgodnie z ideologią design thinking. Tworzymy produkty przemyślane, funkcnjonalne i piękne. Produkcja wyposażenia w naszej własnej fabryce pozwala nam na bezpośredni nadzór na procesem produkcji, prototypowanie oraz zapewnienie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Icon Concept Design jest częścią Przedsiębiorstwa Vonart Sp. z o.o. z Wrocławia. Organizacja przedsiębiorstwa pozwala nam na bezpośredni dostęp do nowoczesnego parku maszynowego Przedsiębiorstwa Vonart. Z przyjemnością korzystamy ze wszystkich dobrodziejstw jakie zapewnia nam udział w spółce kapitałowej, w tym m.in. wykrawarki laserowej do stali, wykrawarek CNC, lakierni proszkowej do stali, spawalni oraz nowoczesnej stolarni.

Szeroki zakres możliwości produkcyjnych przejawia się w realizowanych przez nas projektach. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym inwestorzy nie muszą martwić się koordynacją zamówień różnych rozwiązań u wielu dostawców.

ICON CONCEPT DESIGN PORTFOLIO

Sprawdź

Jak pracujemy?

Icon Concept Design działa na rynku od 2010 roku. Będąc własnością spółki Vonart, korzysta z blisko 30 letniego doświadczenia w produkcji mebli i wyposażenia sklepów oraz parku maszynowego firmy matki. Firma wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia dla restauracji, kawiarni oraz innych obiektów komercyjnych jak salony sprzedaży, butiki, salony fryzjerskie.

Współpracując z partnerami B2B, dla których istotny jest każdy detal w kreowaniu ich marki, stosujemy dokładną analizę potrzeb i oczekiwań inwestora. Następnie nasz zespół przygotowuje projekt wnętrza, mebli i wyposażenia, który jest dalej rozwijany w oparciu o bezpośredni kontakt z inwestorem. Gotowe i zatwierdzone projekty są kierowane do realizacji w naszej fabryce, a następnie montowane na miejscu inwestycji.

Naszą misją jest oferowanie inwestorom możliwości realizowania najwyższej jakości mebli i wyposażenia dla obiektów komercyjnych oraz horeca, dopasowanych do ich potrzeb i wizerunku marki, który kreują za pomocą skrojonego na miarę wnętrza.

Naszym celem jest dynamiczny rozwój Icon Conept oraz zwiększanie zasięgu naszej działalności mając na względzie odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych pracowników i parterów, a także dbałość o etyczne postępowanie w biznesie.

Historia

Mamy 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Park maszynowy

Wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy, w którego skład wchodzą wykrawarki laserowe i CNC, prasy, spawalnia, nowoczesna lakiernia proszkowa.

Design

Mamy własny, doświadczony zespół projektantów i architektów gotowych na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Wizualizacje 3D

Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy projektowe co pozwala nam na łatwe tworzenie wizualizacji tworzonych przez nas produktów.

Precyzja

Wykorzystanie w produkcji narzędzi jak np. wykrawarka laserowa, działająca w oparciu o cyfrowe projekty pozwala nam na najwyższą możliwą jakość i powtarzalność naszych produktów.

Elastyczność

Nie jesteśmy korporacją, co pozwala nam na elastyczność nie osiągalną dla dużych firm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i nie ma dla nas projektów niemożliwych.