Icon Concept Design

Icon Concept Design jest marką, która powstała w 2010 roku we Wrocławiu. Nasza firma powstała jako niezależna organizacja Przedsiębiorstwa Vonart Sp. z o.o. oferująca spersonalizowane rozwiązania z zakresu projektowania i wykonawstwa mebli.

Przez prawie 10 lat działalności Icon Concept rozwinęło szereg produktów i usług znajdujących zastosowanie w realizacjach komercyjnych i mieszkalnych. W ofercie firmy znajdują się obecnie m.in. usługi dla biznesu takie jak Design&Build czy kompleksowe wyposażenie wnętrz komercyjnych.

Icon Concept to także nagrodzony nagrodą “Zaprojektowane po ludzku” produktu i usługa Icon Loft dostarczające systemy stalowej stolarki drzwiowej i okiennej, w modnej, nowoczesnej stylistyce industrialnej.


Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości, skrojonych na miarę usług kompleksowego wyposażenia obiektów komercyjnych oraz horeca, dopasowanych do potrzeb i wizerunku marki klienta.


Naszym klientom chcemy oferować najwyższej jakości obsługę opartą na zasadach partnerstwa, zaufania i transparentności. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczać rozwiązania problemów naszych klientów terminowo i rzetelnie.

Nasze produkty projektujemy i produkujemy mając na celu jakość wykonania przejawiającą się w ich estetyce, trwałośći i funkcjonalności.

Naszym pracownikom staramy się zapewniać możliwości rozwoju i spełnienia płynącego z satysfakcjonującej pracy z zachowaniem najwyższych standardów etyki.

Naszymi dostawcami są firmy oferujące najwyższej jakości wyroby i materiały potrzebne do produkcji naszych produktów, reprezentujące wartości, którymi kieruje się nasza firma.

Nasze środowisko jest dla nas bardzo ważne. Działalność Icon Concept projektowana jest w sposób minimalizujący jej wpływ na środowisko naturalne. Nasza firma wspiera wszelkie inicjatywy mające na celu realizację tego celu.


Nasi wybrani klienci:Nagrody i wyróżnienia


W 2019 roku nasz produktu Icon Loft został nagrodzony znakiem jakości Zaprojektowane po ludzku.

Więcej o konkursie można przeczytać tutaj.


Historia

Mamy 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji mebli i wyposażenia sklepów.

Park maszynowy

Wykorzystujemy najnowocześniejszy park maszynowy, w którego skład wchodzą wykrawarki laserowe i CNC, prasy, spawalnia, nowoczesna lakiernia proszkowa.

Design

Mamy własny, doświadczony zespół projektantów i architektów gotowych na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie.

Wizualizacje 3D

Pracujemy w oparciu o nowoczesne programy projektowe co pozwala nam na łatwe tworzenie wizualizacji tworzonych przez nas produktów.

Precyzja

Wykorzystanie w produkcji narzędzi jak np. wykrawarka laserowa, działająca w oparciu o cyfrowe projekty pozwala nam na najwyższą możliwą jakość i powtarzalność naszych produktów.

Elastyczność

Nie jesteśmy korporacją, co pozwala nam na elastyczność nie osiągalną dla dużych firm. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i nie ma dla nas projektów niemożliwych.