Icon Loft Steel Doors

Poznaj nas i to co nas napędza

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Drzwi loftowe

Drzwi loftowe

Drzwi loftowe Icon Loft Standard są dostępne w najbardziej standardowych wymiarach, gotowe do wysyłki w krótkim czasie w bezpiecznej dostawie pod Twój adres.

KOLEKCJE
ŚCIANKI I ZABUDOWY

Ścianki i zabudowy

Drzwi loftowe, ścianki działowe Icon Loft na wymiar i spersonalizowane i wyprodukowane na zamówienie tak aby odpowiadały Twoim potrzebom.

Więcej
MEBLE NA ZAMÓWIENIE

Meble dla lokali

Meble, wyposażenie i dekoracje zaprojektowane i wyprodukowane przez naszą fabrykę, dostarczane i montowane przez nas w Twoim lokalu.

Więcej

Jak to robimy?

Jak to robimy?

Produkujemy drzwi ze stali i wypełniamy je szkłem.

Jesteśmy producentem stalowych drzwi loftowych ze szkłem – Icon Loft Steel Doors. Kontrolujemy cały proces produkcji od cięcia profili na laserze 3D, poprzez ręczne spawanie, śrutowanie i lakierowanie proszkowe, aż po szklenie, pakowanie i wysyłkę. Nasze drzwi cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania i estetyczny wygląd. Dzięki naszemu zaangażowaniu w każdy detal dostarczamy wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów.

Proces produkcji

Proces produkcji składa się z połączenia technologii i ręcznego rzemiosła. Daje to niesamowity efekt i bardzo wysoką jakość wykonania spawów i łączeń.

Kontrola jakości

Na każdym etapie procesu produkcji, przeprowadzane są kontrole jakości. Dodatkowa, ostateczna kontrola jakości przed wysyłką zatwierdza drzwi do wysyłki do klienta.

337

Wyprodukowanych kompletów drzwi w 2022 roku

1801

Zamówień zrealizowanych od 2018 do 2022 roku


Bezpieczeństwo

Używamy szkła bezpiecznego - klejonego lub hartowanego.

Doradztwo

Doradzamy najlepsze rozwiązania pod kątem technologi i efektu końcowego.

Środowisko

Stal jest materiałem w 100% podlegającym recyclingowi o bardzo długim cyklu życia.

Gwarancja producenta

Jesteśmy producentem - nie pośrednikiem - mamy 100% wpływu na każdym etapie powstawania produktu.

Katarzyna, Warszawa

“Dzień dobry, dziękujemy za realizacje, drzwi robią wrażenie. Potrafią być prawdziwa ozdoba wnętrza. Będziemy państwa polecać za naprawdę najwyższa jakość.”

Jarek, Poznań

Jeśli chodzi o wykonawcę drzwi, muszę powiedzieć, że zrobił bardzo dobrą robotę. Montaż drzwi przebiegł sprawnie i bezproblemowo, a efekt końcowy jest naprawdę imponujący.

Magda, Kraków

"Drzwi bardzo mi się podobają, realizacja przebiegła sprawnie i na czas."

Danuta, Opole

"Przekazuje,że drzwi już są zamontowane. Wyglądają ekstra dobrze. Na dowód przesyłam kilka zdjęć.( Kolorowe drzwi i zwykłe)
Pozdrawiam"

Zaufali nam już:

Nasz zespół

FOUNDER & CEO

Michał Budzanowski

Założyciel Icon Loft Steel Doors w 2014 roku. Specjalista sprzedaży i marketingu. Odpowiada w firmie za rozwój biznesu przez budowanie sieci sprzedaży i wdrażanie nowych technologii do obszarów sprzedaży i marketingu.

LINKEDIN
CO-OWNER, COO

Andrzej Przybył

Dołączył do zespołu w 2021 roku. Manager z wieloletnim doświadczeniem w spółce produkcyjnej o przychodach +50M, MBA. Odpowiada za operacje spółki w tym produkcję, finanse, logistykę i zakupy.

LINKEDIN