Proces

Jak przebiega proces zamówienia drzwi Icon Loft Steel Doors.

Skontaktuj się z nami przez jeden z formularzy dostępnych na naszej stronie. Np. ten – [link] Na wszystkie zgłoszenia odpowiadamy tego samego lub kolejnego dnia roboczego (jeżeli do nas napiszesz po pracy). Napisz bardzo krótko na czym Ci zależy i jaki temat masz do omówienia z nami.

Po zgłoszeniu, nasz ekspert przeprowadzi z Tobą rozmowę telefoniczną (potrwa ok. 5 minut). Podczas tej rozmowy zada Ci kilka pytań i wspólnie sprawdzicie czy na pewno mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Kontakt

Jeżeli w kroku 1 uznasz, że warto iść dalej z nami w proces, nasz ekspert przeprowadzi z Tobą dłuższą konsultację dot. projektu. Konsultacje odbywamy telefonicznie lub online na platformie Google Meets. Na tym etapie jest za wcześnie na wizyty i pomiary, nasi instalatorzy odwiedzą Cię w odpowiednim momencie. Jeżeli chcesz, jest także opcja spotkania na żywo w naszym showroomie we Wrocławiu (po wcześniejszym umówieniu spotkania).

Jak wygląda konsultacja?

Na tym etapie, po wcześniejszej konsultacji otrzymasz ostateczną ofertę na swoje zamówienie, oraz komplet dokumentów potrzebnych do złożenia zamówienia. W Icon Group stosujemy politykę zaliczek, dlatego do złożenia zamówienia oprócz tych dokumentów, będziesz musiał wpłacić ok. 60% wartości zamówienia.

Ogólne Warunki Sprzedaży - zamówienia na wymiarRegulamin sklepu - zamówienia przez sklep

Po złożeniu zamówienia i opłaceniu zaliczki, jeżeli wybrałeś także usługę montażu spotkamy się na pomiarach u Ciebie. W innym wypadku przygotujemy projekt na bazie Twoich pomiarów. Maksymalnie w ciągu 1 tygodnia od wpłaty zaliczki otrzymasz od nas dokumentację do akceptacji. Po akceptacji dokumentacji trafi ona do kolejki produkcyjnej i nie będziesz miał możliwości bezpłatnych modyfikacji.

Kiedy Twoje drzwi trafią z kolejki na produkcję, zostaniesz poinformowany o planowanej dacie dostawy lub montażu. Ostateczną datę dostawy otrzymasz w przeddzień nadania przesyłki lub 2-3 dni przed planowanym montażem.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dostarczamy nasze drzwi wszędzie na terenie Polski, Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Drzwi są spakowane w specjalne piankowe osłony oraz folię plastikową, czasami tekturę.

Dostawa odbywa się transportem spedycyjnym pod wskazany adres. Przy nadaniu otrzymasz maila z potwierdzeniem, w którym będą dane samochodu i telefon do kierowcy.

Drzwi pojedyncze ważą ok 40-50kg. Podwójne ok 80-120kg. Zalecamy min 2 , najlepiej 3 silne osoby do rozładunku i wniesienia drzwi.

Drzwi pojedyncze ważą ok 40-50kg. Podwójne ok 80-120kg. 

Tak nasze przesyłki są ubezpieczone. Oznacza to, że jeżeli drzwi ulegną uszkodzeniu w transporcie to otrzymasz nowe. Aby do tego jednak doszło ważne jest abyś postępował z punktem : Jak zgłosić uszkodzenie przesyłki.

Ważne jest abyś stwierdził uszkodzenie w obecności kierowcy i podpisał z nim oświadczenie dot. uszkodzenia. Tylko w ten sposób możesz być na 100% pewny że Twoja reklamacja zostanie uznana, ponieważ tylko w takich sytuacjach ubezpieczyciel przewoźnika uznaje wnioski o odszkodowanie. Jeżeli powyższe warunki nie będą spełnione musisz się liczyć z możliwością odrzucenia Twojego zgłoszenia.

Podany wymiar drzwi dotywczy wymaiaru razem z ościeżnicą, czyli oznacza całkowity maksymalny wymiar drzwi. Więcej na ten temat opowiadamy tutaj.

Otwór pod drzwi musi być prosty, mieć równe przekątne. Drzwi loftowe to drzwi z ościeżnicą stałą, nie mają opaski.

Tak. U nas ościeżnica jest zawsze w zestawie.

Nie oferujemy takiego rozwiązania.

Wysokość otworu drzwiowego należy zmierzyć od nadproża do podłogi, w minimum trzech punktach. Przy ustaleniu prawidłowej wysokości należy przewidzieć również wysokość gotowej podłogi. Szerokość otworu drzwiowego mierzymy od ściany do ściany, w minimum 5 punktach. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.