standard hinged door

custom door and partitions

Icon Concept, drzwi kute, drzwi metalowe, drzwi metalowe loftowe, drzwi wewnętrzne, wrocław, dolnośląskie, LOFT, drzwi loft, drzwi metalowe loft, kowalstwo, okna metalowe industrialne, witryny metalowe industrialne

special design products

outdoor steel door and window

Check the offer of loft, swing and sliding doors, standard sizes 90 and 100x210cm, available in stock with short delivery time.

Check out the range of standard doors, tailored to the size you need.

Suspended glazing, bevels, curves and entire room constructions – custom designs are our speciality.

Custom-made steel windows and doors with Forster thermal insulation.

Poznaj Icon Loft Lite

Minimalistyczny, autorski system przeszkleń do zastosowania wewnętrznego

Icon Loft Lite to nowoczesne przeszklenia: loftowe ścianki działowe i drzwi produkowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Icon Loft Lite to minimalistyczny design i najwyższa jakość wykonania.

Icon Loft Lite to zaprojektowany przez nas system profili przeznaczonych do różnego zastosowania. Icon Loft Lite to zimny profil pozwalający na budowanie zindywidualizowanych konstrukcji jak m.in. ścianki działowe, przepierzenia, drzwi rozwierne, drzwi przesuwne czy drzwi pivotowe.

System Icon Loft Lite znajduje szerokie zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych jak restauracje, hotele czy sklepy, oraz w prywatnych inwestycjach mieszkaniowych. Każdy projekt w systemie Icon Loft Lite jest ma indywidualny charakter i jest realizowany na zamówienie.

Drzwi loftowe wykonane systemie Loft Lite w standardowych wymiarach

Zobacz modele drzwi standardowych w naszym sklepie online.

Zobacz modele standardowe
Poznaj Icon Loft Cut

Ekonomiczne rozwiązanie do budowania przeszkleń stałych.

Icon Loft Cut to ekonomiczne z punktu widzenia ceny przeszklenia: loftowe ścianki działowe i drzwi przesuwne. Icon Loft Cut doskonale sprawdza się do szybkich realizacji projektów komercyjnych – restauracji, biur.

Icon Loft Cut to innowacyjny system opracowany przez projektantów Icon Concept. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji opierającej się o cięcie laserowe stali, system pozwala na sporą ilość modyfikacji i indywidualizacji projektu. Icon Loft Cut jest tańszą alternatywą dla rozwiązań Loft Lite.

System Icon Loft Cut pozwala na budowanie konstrukcji ścian działowych, przepierzeń oraz drzwi przesuwnych. System nie pozwala na budowanie drzwi rozwiernych.

Dlaczego Icon Loft ?

Projektowane na wymiar

Wszystkie ściany szklane Icon Loft projektowane są na wymiar, dzięki czemu pozostają w 100% dopasowane do potrzeb Twojego wnętrza.

Wsparcie

Nasi projektanci poprowadzą Cię krok po kroku przez cały proces zamówienia. Doradzą w podjęciu decyzji dotyczących najlepszego rozwiązania technicznego, rodzaju szklenia i koloru ram.

Najwyższa jakość

Szklenia Icon Loft produkowane są  z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi jak np. wykrawarka laserowa przez wykwalifikowany zespół co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów.

Dostawa i montaż

Nasz doświadczony zespół świadczy usługi dostawy i montażu szkleń w całej Polsce i Europie. Przy zamówieniach bez usługi montażu, korzystamy z usług zewnętrznych firm transportowych, oraz umożliwiamy odbiór osobisty naszych produktów.

Nasze realizacje szklanych ścian i drzwi Icon Loft

Na naszej stronie znajdziesz wyłącznie zdjęcia z naszych realizacji. Zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje system Icon Loft.


Jak zmierzyć otwór pod drzwi loftowe?

Zajrzyj do naszego poradnika na youtube.

Wyceń swój projekt Icon Loft

kalkulator online

Poszukujemy partnerów biznesowych !

Prowadzisz firmę projektową, budowlaną lub wykończeniową?  Montujesz okna, drzwi lub meble ?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz rozwinąć swój biznes wprowadzając do swojej oferty nowoczesny, zyskujący coraz większą popularność w Polsce i Europie produkt – skontaktuj się z nami.

Oferujemy współpracę na warunkach agencyjnych firmom, które chcą prowadzić samodzielną sprzedaż i montaż szklanych ścian i drzwi Icon Loft.

Aby poznać więcej szczegółów i omówić możliwośći współpracy – napisz do nas, odpowiemy na pewno.


Dowiedz się więcej