Drzwi loftowe w mieszkaniu

Często wzdychamy do wnętrz w wielkich domach, z wysokimi sufitami i ogromnymi oknami. Wspaniale na takim tle wyglądają drzwi loftowe. Większość z nas mieszka jednak w pomieszczeniach mniej okazałych. Okazuje się jednak, że drzwi loftowe odnajdują się także w takich wnętrzach. Są bardzo ciekawym akcentem stylistycznym. Ich mniej zauważalną zaletą jest fakt iż optycznie powiększają pomieszczenie poprzez światło, jakie wpuszczają przez swoje przeszklenie.

Drzwi loftowe - do jakich pomieszczeń

Nasi klienci, którzy zamawiają drzwi do mieszkań najczęściej wykorzystują je do wydzielenia dodatkowych przestrzeni funkcjonalnych np. strefy home office lub sypialni. Nierzadko drzwi lub ścianki loftowe stanowią oddzielenie kuchni od salonu. Drugim najczęstszym zastosowaniem są drzwi do łazienki i toalety, garderoby lub spiżarnio-magazynku.

Bezpłatna konsultacja

Jeżeli zaciekawił Cię temat rodzajów drzwi loftowych, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Pod linkiem poniżej, możesz zostawić nam swoje dane, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w ciągu 24 godzin. Nasza konsultacja jest w pełni bezpłatna, możesz poruszyć dowolny temat dotyczący drzwi loftowych. Nasz konsultant nie będzie Cię męczył telefonami, ani nie będziemy zasypywać Cię spamem 🙂

Bezpłatna konsultacja to 15 minutowa rozmowa telefoniczna lub na Google Meets, podczas której możemy porozmawiać na dowolny temat związany z drzwiami loftowymi.

Co na przykład możemy sprawdzić podczas konsultacji: 

  • ile kosztują drzwi loftowe
  • jak przygotować otwór drzwiowy
  • na jakim etapie budowy jesteś i czy jest to dobry moment na planowanie drzwi
  • jak można skonfigurować drzwi
  • czy drzwi loftowe to dobry pomysł do Twojego wnętrza
Umów bezpłatną konsultację