DWUSKRZYDŁOWE DRZWI LOFTOWE - ICON LOFT MODULAR

Drzwi loftowe dwuskrzydłowe Icon Loft Modular

Kliknij guzik pod wybranymi drzwiami, aby zobaczyć więcej informacji na temat tego modelu.


Drzwi standardowe

  • w określonym wymiarze
  • dostępne w krótszym terminie
  • dostarczane pod wskazany adres

Usługa Icon Loft Custom

  • możliwość wprowadzania modyfikacji
  • niestandardowe rozwiązania
  • dłuższy termin realizacji

Drzwi loftowe dwuskrzydłowe to doskonały pomysł dla większych otworów drzwiowych. Zastosowanie drzwi loftowych dwuskrzydłowych wprowadzi do wnętrza bardzo dużo światła, da wrażenie przestronności i nowoczesnego designu. Drzwi szklane loftowe podwójne zaczynają się od 160cm szerokości do 200 cm szerokości (wymiar otworu).

W usłudze Icon Loft Custom  dajemy klientom możliwość dopasowania wymiarów drzwi do indywidualnych potrzeb i projektu klienta. Drzwi loftowe dwuskrzydłowe można dodatkowo zaprojektować w zestawie ze stałymi panelami bocznymi i naświetlami (stałe panele nad drzwiami) w przypadku dużych powierzchni.

Zobacz także:

drzwi przesuwne 
drzwi loftowe na wymiar

Drzwi loftowe dwuskrzydłowe, czyli drzwi podwójne. Posiadają jedną wspólną ramę zewnętrzną (ościeżnicę) i dwa skrzydła w wybranym wzorze. Drzwi loftowe wyposażone są w blokadę otwierania skrzydła biernego (jedno skrzydło można zablokować przed otwieraniem). Drzwi loftowe prezentowane w tym katalogu są dostępne w standardowych wymiarach, ale oferujemy także możliwość wykonania drzwi wdg indywidualnych potrzeb i projektu klienta. Podwójne drzwi szklane w metalowych ramach to doskonały wybór do zamknięcia wiatrołapu, oddzielenia salonu lub w innych reprezentacyjnych pomieszczeniach.