Drzwi Loftowe z lustrem: Cechy i Montaż

W świecie nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, drzwi loftowe zyskują na popularności zarówno w projektach biznesowych, jak i prywatnych. Często pojawiające się pytania dotyczące ich konstrukcji i montażu skłoniły nas do przygotowania szczegółowego przewodnika, który rozwieje wszelkie wątpliwości.


Drzwi Loftowe różne opcje oszklenia

Drzwi loftowe, wykonane z cienkich, stalowych profili, są istotnym elementem nowoczesnej architektury wnętrz. Charakteryzują się głębokością ramy od 30 do 50 mm. Budowa profili pozwala na montaż różnej grubości szkła – także luster. Lustra można montować w opcji jedno i dwustronnej – np. jeżeli chcemy zamknąć drzwiami loftowymi szafę – wówczas wystarczy pojedyncza tafla lustra. Jeżeli mówimy o drzwiach widocznych z obu stron w sposób istotny dla zachowania estetyki, wówczas w drzwiach montuje się dwie tafle szkła złączone plecami do siebie. Daje to efekt lustra po obu stronach drzwi.

W naszej ofercie znajdują się różne lustra i szkła z efektem lustrzanym m.in:

  • lustra srebrne
  • lustra złote
  • lustra postarzane

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości konfiguracji drzwi loftowych z lustrem – skontaktuj się z naszym eskpertem który doradzi w tym i innych tematach dotyczących drzwi loftowych.

 


drzwi loftowe z lustrem

Dowiedz się ile w ogóle kosztują drzwi loftowe

Skorzystaj z naszego kalkulatora, dzięki któremu w 30 sekund wycenisz drzwi w takim wymiarze, jaki Tobie odpowiada.

SZYBKA WYCENA