Szklane drzwi to jeden z najważniejszych elementów ultrapopularnego stylu loftowego. Element ten świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnych, eleganckich lokalach usługowych i biznesowych, takich jak restauracje, biura czy hotele, jak i w przestrzeniach prywatnych. Wiele osób zastanawia się, ile kosztują szklane drzwi i czy jest to wydatek warty poniesienia – sprawdźmy.

Ile kosztują szklane drzwi – różnorodne moduły

Odpowiedź na pytanie, ile kosztują szklane drzwi, zależy przede wszystkim od wybranego modułu tego elementu architektonicznego. Wśród najpopularniejszych modeli warto wymienić między innymi:

  • drzwi pivotowe z obrotowymi zawiasami, pozwalają tworzyć spektakularne, wieloskrzydłowe przeszklone konstrukcje,
  • ścianki działowe, które umożliwiają wydzielanie różnych stref w jednej przestrzeni (np. podzielić salon na jadalnię i miejsce do odpoczynku bądź bawialnię lub wydzielić z sypialni strefę biurową),
  • efektowne drzwi przesuwne, które pozwalają na scalenie lub dzielenie przestrzeni w zależności od aktualnej potrzeby, mogą na przykład służyć w Sali restauracyjnej za stworzenie miejsca barowego i kawiarnianego w dzień i dużej Sali restauracyjnej wieczorem,
  • standardowe drzwi loftowe z rozwieranymi skrzydłami (występują zarówno w wersji wewnętrznej jak i zewnętrznej czy wejściowej),
  • przepierzenia, które pełnią podobne funkcje do ścianek loftowych, ale znacznie bardziej mobilne jak popularne drewniane czy bambusowe parawany. Zastosowanie przepierzeń pozwala na modyfikację aranżacji w dowolnym momencie,
  • projekty wykonywane na specjalne zamówienie, w Icon Concept możemy wykonać podwieszane ścianki, łuki czy szklane zabudowy całych pomieszczeń – ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Ile kosztują drzwi szklane? Skontaktuj się z Icon Concept

To, ile kosztują drzwi szklane w ostatecznym rozrachunku zależy również od użytych surowców. W Icon Concept stosujemy tworzywa najwyższej klasy, takie jak stal gorącowalcowana, solidne szkło hartowane, ochronna powłoka cynkowa czy zabezpieczający lakier proszkowym w palecie RAL, który objęty jest 10 letnią gwarancją.

Do wyboru klientów pozostawiamy rodzaj szklenia – mogą występować w wariancie transparentnym, zdobionym, wygłuszającym czy z dodatkowym wzmocnieniem. Warto podkreślić, że do wykończenia drzwi używamy nowoczesnych narzędzi jak np. wykrawarka laserowa, co przekłada się na nienaganną jakość końcowego produktu.

W Icon Concept cena zawsze idzie w parze z jakością, skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj szczegółową wycenę projektu, o którym marzysz.