Proces zamówienia ścianki lub drzwi Icon Loft – krok po kroku – poradnik

Marzysz o wnętrzu z duszą, wiesz jak powinno wyglądać i widzisz w nim szklano-metalową ściankę działową. Chciałbyś przedzielić przestrzeń w swoim wnętrzu drzwiami lub ścianką z metalu i szkła? Jeżeli czytasz ten wpis to znaczy, że odpowiedzi na pytania powyżej są twierdzące. Czytając dalej dowiesz się, jakie kroki musisz pokonać z nami aby Twoje marzenie się spełniło. Jasno krok po kroku opiszemy cały proces zamówienia abyś mógł szybko cieszyć się swoją własną ścianką Icon Loft.

Krok 1 – kalkulator

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się ile kosztują w ogóle drzwi loftowe – możesz to sprawdzić w 30 sekund na naszej stronie pod tym linkiem.

Krok 2 – konsultacja

Napisz do nas wiadomość przez nasz formularz kontaktowy, który znajduje się tutaj. Po przesłaniu wiadomości do nas, nasz specjalista oddzwoni do Ciebie i zada Ci kilka istotnych pytań, abyście mogli wspólnie upewnić się, że nasza firma może być dobrym wyborem dla Ciebie. Podczas konsultacji, nasz handlowiec poinformuje Cię o dalszych krokach, przygotuje i prześle ofertę i poprowadzi dalej przez proces.

Krok 3 – zamówienie

Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie w naszej firmie, to nasz handlowiec poprowadzi Cię przez proces formalności. Wśród nich znajdują się m.in.:

  • podpisanie zamówienia i OWS
  • wybór stawki VAT (8 lub 23% zgodnie z przepisami o podatku VAT)
  • opłacenia zaliczki

Krok 4 – projekt

Po otrzymaniu zaliczki na realizację Twojego projektu, i przystępujemy do projektu – czyli wykonania dokumentacji technicznej według której zostaną wyprodukowane Twoje drzwi. Otrzymasz taką dokumentację od Twojego opiekuna w celu jej zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu rysunków nie będziesz miał możliwości wprowadzania zmian, a drzwi trafią do produkcji.

Krok 5 – produkcja

Etap, na którym dzieje się magia. Najczęsciej w przeciągu 4-6 tygodni produkujemy Twoje szklenie, chyba, że wcześniej ustaliliśmy inaczej. O ile termin montażu nie był uzgodniony wcześniej, na ostatniej prostej, kiedy drzwi są prawie gotowe uzgadniamy termin montażu lub dostawy.

Mamy nadzieję, że ten wpis wyjaśnia wszystkie możliwe wątpliwości dotyczące procesu zamówienia. Jeżeli pojawiły się pytania, na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi napisz do nas na info@icon-concept.pl .

Dowiedz się ile w ogóle kosztują drzwi loftowe

Skorzystaj z naszego kalkulatora, dzięki któremu w 30 sekund wycenisz drzwi w takim wymiarze, jaki Tobie odpowiada.

SZYBKA WYCENA